Műszaki projektvezető

Vöröskő Kft. - Euronics

A munkavégzés helye
Veszprém
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

69 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Veszprémi központunkba
munkatársat keresünk.

Feladatok:
-Új műszaki beruházási projektek felmérése, előkészítése, koordinációja
-Árajánlatok bekérése, tendereztetések lebonyolítása
-Kivitelezői szerződések szakmai előkészítése
-Helyszíni projektvezetői feladatok ellátása, a munkák szervezése, összehangolása, irányítása, ellenőrzése, az építési műszaki ütemezés, a minőség, a határidő és a költségkeret figyelembe vételével
-Megvalósult műszaki beruházások, fejlesztések műszaki adminisztrációja, elszámolások elkészítése, műszaki tervdokumentációk begyűjtése, ellenőrzése
-Pótmunkák, garanciális hibák javításainak koordinációja, ellenőrzése, garanciális bejárások lebonyolítása
-Megvalósult műszaki beruházásokból elemzések, kimutatások elkészítése
-Szakmai kapcsolattartás kivitelezőkkel, beszállítókkal
-Meglévő üzletek rendszeres műszaki szemléje, állapotfelmérése, beruházási javaslatok készítése

Elvárások:
-Minimum középfokú műszaki végzettség (Építész/Gépész/Villamos)
-Kitűnő számítógépes ismeret (Word, Excel)
-B kategóriás jogosítvány
-Kiváló problémamegoldó képesség, pontos határidő-betartás
-Rendszerező képesség, alaposság
-Jó kommunikáció és együttműködési képesség
-Önállóság, terhelhetőség, tanulási hajlandóság
-Határozott fellépés, minőségi, precíz munka iránti elkötelezettség, a cég érdekeinek képviselete,

Előny:
-Felsőfokú műszaki végzettség (építész, építőmérnök, gépészmérnök, villamosmérnök, műszaki manager)
-felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-É, MV-É-M)
-kivitelezésben, a fenti feladatkörben szerzett gyakorlat,
-Többb éves hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:
-Versenyképes jövedelem
-Folyamatos szakmai fejlődés
-Stabil cégháttér
-Fiatalos, dinamikus csapat
-Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Veszprém

Küldje el önéletrajzát részünkre a következő linken:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe