Toborzási specialista

Vöröskő Kft. - Euronics

A munkavégzés helye
Veszprém
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.
A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Ha szeretnél TE is egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalat csapattagja lenni, jelentkezz hozzánk

TOBORZÁSI SPECIALISTÁNAK!

Feladataid:
- Aktív részvétel a toborzási-kiválasztási folyamatokban,
- Lehetséges új toborzási csatornák felkutatása,
- Álláshirdetések szerkesztése, Megjelentetése,
- Kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás a pályázókkal,
- Pályázatok előszűrése, interjúk levezetése
- Adminisztratív és szervezési feladatok ellátása,
- HR nyilvántartó rendszerek működtetésében való aktív részvétel,
- Statisztikák, kimutatások, excel táblázatok vezetése,
- Külső helyszíneken történő toborzás.

Elvárások:
- Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
- MS Offoce programok magabiztos használata,
- Kiváló kommunikációs készség,
- Proaktivitás,
- B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság,
- Minimum középfokú végzettség.

Munkavégzés helye: Veszprém vagy Budapest

Ha lelkes vagy, hogy megtaláld és felvedd a legjobb jelölteket, téged várunk!

Önéletrajzodat az alábbi linken keresztül juttathatod el hozzánk:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe