Értékesítő

Vöröskő Kft. - Euronics

A munkavégzés helye
Szekszárd
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

69 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Szekszárdi üzletünkbe
Értékesítő
kollégát keresünk!

Ha szereted a műszaki termékeket és kiváló a kommunikációd és fontos számodra a vevők elégedettsége, akkor Téged keresünk!

Fiatal, ambiciózus pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladataid:
-Műszaki cikkek és hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
-Szaktanácsadás
-Magas szintű vevőkiszolgálás
-Termékismereti és értékesítés technikai képzéseken való részvétel

Amit kínálunk:
-Versenyképes jövedelem
-Folyamatos szakmai fejlődés
-Stabil cégháttér
-Fiatalos, dinamikus csapat
-Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Szekszárd

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes önéletrajzodat az alábbi oldalon várjuk:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe