Termékfelelős

Vöröskő Kft. - Euronics

A munkavégzés helye
Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

69 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Cégünk Veszprémi Központjába
termékfelelős
kollégákat keresünk!

Feladatok:
-A vállalat kereskedelmi tevékenységéhez kapcsolódó beszerzési feladatok ellátása, a hatékony működés biztosítása;
-Beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás;
-A meghatározott ár- és készletstratégia betartása
-A készlet folyamatos ellenőrzése, kezelése, optimalizálása;
-A vezetők folyamatos tájékoztatása, jelentések, beszámolók készítése meghatározott kulcsteljesítmény mutatók betartása;

Amit elvárunk:
-Kereskedelmi végzettség;
-Kereskedelmi területen szerzett 1-3 év tapasztalat;
-Felhasználói szintű MS Office, kiemelt Excel és SAP ismeret;
-Gyors munkatempó, precizitás, terhelhetőség;
-Jó kommunikációs készség;
-„B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:
-Versenyképes jövedelem
-Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat
-Korszerű munkakörülmények
-Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a következő linkre kattintva:

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe