Oktató

Vöröskő Kft. - Euronics

A munkavégzés helye
Veszprém
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

69 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.

A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Veszprémi központunkba
Oktató
munkatársat keresünk!

Fő feladata a cég belső szakmai oktatásainak megtartása, azok folyamatos fejlesztése a felmerülő igényekhez igazodva.

Feladatai:
· Szakmai belső oktatások megtartása, oktatási tervek összeállítása
· Belső oktatási anyagok fejlesztése, naprakészen tartása
· Új oktatási technikák alkalmazása
· Társosztályokkal való kapcsolattartás az oktatásokhoz kapcsolódóan

Amit elvárunk:
· Felsőfokú végzettség
· Minimum 2-3 év releváns tapasztalat hasonló munkakörben
· Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
· B kategóriás jogosítvány és mobilitás
· Folyamatos önfejlesztésre való hajlandóság
· Magas szintű kommunikációs és prezentációs készség

Előny:
· SAP ismeret

Amit kínálunk:
· Versenyképes jövedelem
· Felelősségteljes pozíció
· Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat
· Korszerű munkakörülmények

Munkavégzés helye: Veszprém

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi linkre kattintva:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe