Online termékfeltöltő

Vöröskő Kft. - Euronics

A munkavégzés helye
Veszprém
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.

A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

CÉGÜNK VESZPRÉMI KÖZPONTJÁBA

ONLINE TERMÉKFELTÖLTŐ

kollégákat keresünk!

Feladatok:
-Webáruházba történő termékfeltöltés (termékleírások szerkesztése, képek,bekötési rajzok beillesztése a weboldalra)
-Termékek paraméterezése (a weboldalra feltöltött termékekhez a szükséges műszaki paraméterek megadása)
-Naprakész szállítói készlet visszaigazolások beszerzése, kezelése, feltöltése az adott felületre
-Új termékek belistáztatási folyamatának elindítása, szükséges adatok megadása
-Heti ill. havi akciós listák betöltése és frissítése a kapott információk alapján
-A kijelölt konkurens webáruházak banner hirdetéseinek dokumentálása, a változások nyomon követése, és lejelentése az árazási felelős részére
-Az arukereso.hu oldalon kiemeléssel megjelenő termékek ellenőrzése
-Szórólapok online feltöltése

Amit elvárunk:
-MS Office felhasználói ismeretek
-Fejlett problémamegoldó képesség
-Jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
-Önálló problémamegoldásra és csapatmunkára alkalmas személyiség
-Monotónia tűrése

Előny:
-Műszaki termékek ismerete

Amit kínálunk:
-Versenyképes jövedelem
-Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat
-Korszerű munkakörülmények
-Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Veszprém

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az allas@euronics.hu email címre „Termékfeltöltő” jeligével.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe