HR koordinátor

VOLVO HUNGÁRIA KFT.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Volvo Group a világ egyik vezető gyártója a teherautók, az autóbuszok, az építőipari gépek, valamint a hajózási és ipari alkalmazású meghajtó rendszerek területén. Magyarországon képviselt márkái a Volvo és Renault Trucks teherautók.

A Volvo Hungária Kft. részmunkaidős (6 órában) munkatársat keres
munkakörbe

Amit kínálunk:
• Versenyképes juttatási csomag
    o éves bónusz
    o Cafeteria csomag
    o magán egészség biztosítás
    o munkába járás támogatás
    o gyermek születési támogatás
    o toborzási bónusz
Stabil, hosszútávú munkalehetőség
Nemzetközi vállalati háttér
• Szakmai képzés
• Változatos feladatok
• Intenzív támogatást
a 4 fős HR csapat tagjaként

Főbb feladatok:
• Kiválasztási folyamat támogatása (előszűrés, interjú szervezés, interjúztatás)
• Szakmai gyakorlaton résztvevők, tanulók koordinálása, beléptetése
• SAP HR modul és HR software vezetése
• HR kontrolling: személyi jellegű kifizetésekre és bérjárulékokra vonatkozó költségtervek összeállításában, prognosztizálásában részvétel, személyi jellegű ráfordításokhoz elhatárolás kalkulációja
• Munkahelyi balesetek ügyintézése
• Online trainingek nyomon követése, munkavállalók támogatása
• Szervezetfejlesztési HR projektekben részvétel
• HR dokumentációk, kimutatások elkészítése
• Egyék adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:
• HR vagy pénzügyi végzettség
• 3-4 éves releváns tapasztalat
• Erős, magabiztos Excel tudás
• Társalgási szintű aktív angol nyelvtudás
• Kiváló kommunikációs képesség
• Precíz, pontos munkavégzés
• Csapatjátékos, dinamikus személyiség

Munkavégzés helye: Budapest, 17. kerület

Várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Cinkotai út 34.
1172 Budapest