Értékesítési asszisztens

VOLVO HUNGÁRIA KFT.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Volvo Group a világ egyik vezető gyártója a teherautók, az autóbuszok, az építőipari gépek, valamint a hajózási és ipari alkalmazású meghajtó rendszerek területén. Magyarországon képviselt márkái a Volvo és Renault Trucks teherautók. A Volvo Hungária Kft. használt tehergépjármű értékesítési csapatához most újonnan csatlakozó munkatársat keresünk

Használt tehergépjármű értékesítési asszisztens
munkakörbe.

Amit kínálunk:
• versenyképes juttatási csomag
    o éves bónusz
    o Cafeteria csomag
    o magán egészség biztosítás
    o munkába járás támogatás
    o gyermek születési támogatás
    o toborzási bónusz
stabil, hosszútávú munkalehetőség
nemzetközi vállalati háttér
• folyamatos fejlődési lehetőség

Főbb feladatok, munkák:
• Szoros kapcsolattartás a megrendelést végző kollégával, és az értékesítőkkel
• Járművel érkeztetésével és kiadásával kapcsolatos teljes körű adminisztratív teendők
• Esetleges reklamáció továbbítása
• Szervizekkel, lízingcégekkel való kapcsolattartás
• Jármű átadásának előkészítésében való aktív részvétel (zöldkártya, vizsgáztatás, stb.)
• Igazolások kiadása, ennek nyilvántartása
• Ügyfélnyilvántartás vezetése, folyamatos aktualizálása
• Járművek beszerzésével, értékesítésével kapcsolatos adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Középfokú végzettség
• Adminisztrációban szerzett több éves tapasztalat
• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Alapfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
• Nagyfokú precizitás
• Monotónia tűrő képesség
• Proaktivitás
• Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: 1172 Budapest, Cinkotai út 34.

Várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Volvo Group a világ egyik vezető gyártója a teherautók, az autóbuszok, az építőipari gépek, valamint a hajózási és ipari alkalmazású meghajtó rendszerek területén. Magyarországon képviselt márkái a Volvo és Renault Trucks teherautók.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Cinkotai út 34.
1172 Budapest