IT Support

VOLVO HUNGÁRIA KFT.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Volvo Group a világ egyik vezető gyártója a teherautók, az autóbuszok, az építőipari gépek, valamint a hajózási és ipari alkalmazású meghajtó rendszerek területén. Magyarországon képviselt márkái a Volvo és Renault Trucks teherautók.

A Volvo Hungária Kft. munkatársat keres
IT Support
munkakörbe

Amit kínálunk:
• Versenyképes juttatási csomag
    o éves bónusz
    o Cafeteria csomag
    o magán egészség biztosítás
    o munkába járás támogatás
    o gyermek születési támogatás
    o toborzási bónusz
Stabil, hosszútávú munkalehetőség
Nemzetközi vállalati háttér
• Szakmai képzés
• Változatos feladatok

Főbb feladatok:
• A vállalatnál dolgozó kollégák részére felhasználói támogatás nyújtása
• Számítógépek, mobiltelefonok, laptopok üzemeltetése
• Operációs rendszerek telepítése és konfigurálása
• Szoftveres illetve hardveres hibák feltárása és elhárítása
• IT infrastruktúrába tartozó hálózati eszközök kezelése, hibaelhárítása
• Vidéki telephelyeken felmerülő problémák megoldása
• Külföldi supportokkal való ügyintézés
• Aktuális innovatív informatikai fejlesztésekben, projektekben való részvétel
(Office 365, Mobile Iron, Microsoft Intune)
• Volvo, Renault üzleti alkalmazások támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• minimum 3 év szakmai tapasztalat
• IT infrastruktúrák gyakorlati ismerete
• MS operációs rendszerek és alapvető hálózati ismeretek
• Kommunikációképes angol nyelvtudás
• Megbízhatóság, precizitás, rugalmasság
• Támogató, segítőkész hozzáállás
• Felelősségteljes munkavégzés, ügyfél centrikus gondolkodásmód
• Jó kommunikációs, és kapcsolatteremtő készség
• „B” kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság országon belül

Előny:
• SCALA, SAP, SQL, NetApp, Cisco, Java, IP telefon, VPN, Wi-Fi ismeret
• Autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, 17. kerület
Várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Cinkotai út 34.
1172 Budapest