Autószerelő (Pécs)

VOLVO HUNGÁRIA KFT.

A munkavégzés helye
Pécs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Volvo Group a világ egyik vezető gyártója a teherautók, az autóbuszok, az építőipari gépek, valamint a hajózási és ipari alkalmazású meghajtó rendszerek területén. Magyarországon képviselt márkái a Volvo és Renault Trucks teherautók. Pécsi műhelyünk csapatához csatlakozó kollégát keresünk

Autószerelő
munkakörbe.

Amit kínálunk:
bejelentett alapbér, műszak és túlóra pótlék
• versenyképes juttatási csomag
    o negyedéves bónusz
    o Cafeteria csomag
    o magán egészség biztosítás
    o munkába járás támogatás
    o gyermek születési támogatás
    o toborzási bónusz
    stabil, hosszútávú munkalehetőség
korszerű munkakörnyezet, professzionális célszerszámok
• folyamatos fejlődési lehetőség, saját helyi oktató központ, és nemzetközi szakmai versenyeken való részvétel
• munkaruha, védőfelszerelések biztosítása
pályakezdőknek szakmai fejlődési lehetőség
• munkavégzéshez szükséges jogosítványok megszerzésének támogatása

Főbb feladatok:
• Tehergépjárművek, buszok illetve pótkocsik javítása
• Műszaki állapotfelmérés
• Javításhoz szükséges alkatrészek összesítése
• Napi munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok kezelése
• Ügyféligények figyelembevételével történő munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Szakirányú műszaki végzettség
• Gépjárművek javításában szerzett tapasztalat
• Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
• B kategóriás jogosítvány
• Jó problémamegoldó képesség
• Alkalmazkodó képesség, csapatszellem

Előnyt jelentenek:
• Tehergépjárművek vagy buszok javításában szerzett tapasztalat
• C,D,E kategóriás jogosítvány
• Angol nyelv ismerete
• Emelőgép, targonca OKJ-s jogosítvány

Munkavégzés helye:
• Pécs

Jelentkezését az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva teheti meg!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Volvo Group a világ egyik vezető gyártója a teherautók, az autóbuszok, az építőipari gépek, valamint a hajózási és ipari alkalmazású meghajtó rendszerek területén. Magyarországon képviselt márkái a Volvo és Renault Trucks teherautók.

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

Cinkotai út 34.
1172 Budapest

Kapcsolat