vg_services.png

Műszakvezető

Volkswagen Group Services Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
megegyezés szerint

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Autóipari fémalkatrész sorozatgyártásának, mechanikus fémmegmunkálás folyamatainak és a termelésben dolgozók munkájának operatív irányítása és ellenőrzése
Feladatok:
Termelési folyamatok tervezése, szervezése, irányítása
A termelésben dolgozók munkájának irányítása, munkaköri feladatainak, időbeosztásának kialakítása
Karbantartás folyamatainak, mérőműszerek rendelkezésre állásának, használatának felügyelete
A termelésben dolgozók teljesítményének nyomon követése, fejlesztése
Új dolgozók betanításának felügyelete
Raktári rend fenntartása és betartatása, készletek, pufferek felügyelete
Termelési dokumentációk, jelentések készítése

Egyéb béren kívüli juttatások

- Összetartó, aktív közösség, családias munkahelyi légkör
- Szakmai fejlődési lehetőség, támogatott szakmai képzések
- Gazdaságilag biztos jövőkép
- Komplex egészségmegőrző program

Információk a kiválasztási folyamatról

3 műszakos munkarend

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Képzési szak

fémmegmunkálás

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

• középfokú szakirányú végzettség (CNC gépkezelő, forgácsoló, mechatronikus, stb.)
• Legalább 3-5 év mechanikus megmunkálás területén szerzett tapasztalat
• Több éves autóipari tapasztalat
• Felhasználói szintű MS Office ismeret,
• Gyártmányrajz, technológiai utasítások értelmezése, anyag, szerszám, forgácsolási technológiák ismerete
• Jártasság a termelési folyamatok optimalizálásában, folyamatok kialakításában
• Vezetői tapasztalat, elemző készség, gyakorlatiasság, hatékonyság
• Határozott fellépés, döntési és problémamegoldó készség
• Jó kommunikációs készség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Volkswagen Group Services Kft. a Volkswagen Konszern 100% tulajdonú leányvállalata, amely műszaki, gazdasági és személyügyi szolgáltatásaival segíti neves autóipari partnereit, ezzel is növelve versenyképességüket.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Szentiváni u. 2.
9027 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Módos Vivien
E-mail: Küldje el önéletrajzát