1 700 - 2 300 EUR

Skladník - Anglicko - od £8.35 až £14.00 hod. Pozície aj bez znalosti anglického jazyka.

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Anglia, Spojené kráľovstvo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď, Podľa dohody
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- triedenie, nakladanie, vykladanie tovaru
- balenie, etiketovanie
- práca s ručným skenerom
- riadenie elektrického, vysokozdvižného vozíka LLOP

Informácie o mzde

Od €9.00 až €14.60 na hodinu

- Práca na anglickú pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- Overený anglický zamestnávateľ
- Anglický ubytovací agenti /tiež český a slovenský/
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Vybavenie NI čísla a účtu v banke (OnePay card https://onepay.co.uk/)
- Možnosť vrátenia daní po návrate z Anglicka
- Cestuje sa v skupinách
- Mzda je vyplácaná každý týždeň v piatok
- Možnosť nadčasov
- Asistencia zo zakúpením letenky a s dopravou v UK
- Odchody sú každý týždeň

Ponúkame Vám nové pracovne pozície v skladoch v Anglicku. Práca je vhodná aj pre uchádzačov bez praxe.

** Pre niektoré pozície nie je potrebná znalosť anglického jazyka **

Mzda začína od £8.35 až £14.00 na hodinu.
- preplácané nadčasy
- prémie za zmenu
- preplácané výkonnostné bonusy
- cca 40 hod./ týždenne - nadčasy sú možné každý deň

Najnižšie náklady na vycestovanie.

Priamo pre anglického zamestnávateľa hľadáme šikovných ľudí do skladov. Náplňou práce je vykladanie, etiketovanie, balenie, scanovanie a váženie rôzneho druhu tovaru.
Práca je vhodná pre ženy aj mužov. Zamestnávame počas celého roku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti logistiky a distribúcie tovaru, ako sú potraviny, oblečenie a zmiešaný tovar.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nie je potrebná prax v odbore
- pre niektoré pozície nie je potrebná znalosť anglického jazyka

VM Recruitment is providing professional services to job-seekers and employers. And with our longevity, we’ve learned that staffing is not a numbers game — it’s a relationship-building business. That’s why we put an emphasis on listening, guiding and matching.

With our team we offer tailor-made solutions to meet your individual needs. We work with leading organizations, and have developed a reputation as a staffing expert.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

559
97224 Diviacka Nová Ves
ID: 3764028   Megjelentetés dátuma: 2019.09.16.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Od €9.00 až €14.60 na hodinu