Senior iOS/Android Developer

VividMind Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
900000

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• Alkalmazások tervezése, fejlesztése, tesztelése és publikálása
• Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, karbantartása

Amit Tőled elvárunk:
• 3-5 éves tapasztalat iOS/Andorid Developer területen
• iOS: Swift, Objective-C ismerete
• Andorid: Java (Kotlin) ismerete
• Szakmai angol nyelvtudás
• Rendszerszintű gondolkodás
• Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Vezetői készség, csapatmunkára való képesség
• Önálló, kreatív, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:
• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Agilis módszertan ismerete
• Más platformokon szerzett tapasztalat
• Pozitív attitűd, innovatív gondolkodásmód

Amit Neked kínálunk:
• Versenyképes, stabil jövedelmet
• Professzionális munkakörnyezetet
• Rugalmas munkaidőt
• Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőséget
• Hosszú távú perspektívát

Munkavégzés helye:
Budapest

Fényképes szakmai önéletrajzodat magyar és/vagy angol nyelven várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A VividMindal célunk, hogy partnereink számára a legmagasabb szintű szoftverfejlesztői szolgáltatást nyújtsuk projektjeik kezdetétől annak megvalósulásáig. Hiszünk az agilis módszertanban, mely rövid iterációk alkalmazásával segíti a fejlesztés közben felmerülő ötletek gyors validálását, ezáltal biztosítva a partnereink igényeinek minél ideálisabb megvalósítását.

Dinamikus fejlődésének köszönhetően a több mint 10 éves szoftverfejlesztői tapasztalattal rendelkező csapatunkba új fejlesztők jelentkezését várjuk.

Ha úgy érzed értékes tagja lennél a lendületes, agilis csapatunknak, jelentkezz hozzánk az alábbi munkakörbe.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Petzvál József utca 31-33.
1119 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Rétai-Toldi Lili
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3593640   Megjelentetés dátuma: 2019.02.05.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   900000