Minőségellenőr

VIVBER Kft

A munkavégzés helye
Bicske, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A VIVBER Kft. már 20 éve a piacon lévő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat, mely főként külföldön értékesíti termékeit. Tevékenységét fémmegmunkálás, festés, villamos berendezés szerelés és kábelkonfekcionálás üzletágakban látja el. Ez utóbbi szakterület csapatába új munkatársakat keresünk, az alábbi munkakörbe:

MINŐSÉGELLENŐR

Feladatok:
- Gyártott alkatrészek vizuális ellenőrzése
- Alap mérések elvégzése pl: tolómérő használatával
- Ellenőrzések dokumentálása, nyilvántartása
- Gyártással történő folyamatos együttműködés, kommunikáció
- Eltérések kiértékelése, javító intézkedésekre javaslattétel

Elvárások:
- Igényes, felelősségteljes munkavégzés
- Műszaki érzék
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
- Nyitottság az új feladatokra, megbízhatóság

Előny:
- Technikusi végzettség
- Fémipari termékek ellenőrzésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem és juttatások
- Egyműszakos munkarend
- Családias és rendezett munkakörnyezet
- Folyamatos fejlődési lehetőség (akár egy új szakmát is kitanulhat)

Munkavégzés helye: Bicske

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a lenti piros gombra kattintva!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A VIVBER Kft. már 20 éve a piacon lévő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat, mely főként külföldön értékesíti termékeit. Tevékenységét fémmegmunkálás, festés, villamos berendezés szerelés és kábelkonfekcionálás üzletágakban látja el.

A cég címe

VIVBER Kft
Tatai út 62
2060 Bicske

Kapcsolat