Értékesítési (Junior Key Account) menedzser

Vivaldi Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapest északi határánál lévő, egészségmegőrző termékekkel foglalkozó nagykereskedelmi vállalat
Értékesítési (Junior Key Account) menedzsert
keres.

A MUNKAKÖR ELŐNYE A VÁLTOZATOSSÁG:
kb. 50-50%-ban tartalmaz irodai és irodán kívüli (viszonteladói kapcsolattartás) feladatokat.

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ FŐBB FELADATOK:
 Ügyfélkapcsolatok ápolása
 Ügyféligények felmérése (e-mail, telefonos megkeresés, személyes találkozók)
 Új partnerek felkutatása
 Értékesítési vezető munkájának támogatása
 Kimutatások, elemzések készítése és egyéb adminisztratív feladatok

Egyéb béren kívüli juttatások

AMIT KÍNÁLUNK:
 Céges autó, laptop és mobiltelefon
 Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
 Részvételi lehetőség szakmai továbbképzéseken
 Fejlődési és karrierépítési lehetőség
 Változatos feladatok
 Alkalmanként home-office lehetőség
 Egy dinamikusan növekvő, a piacon meghatározó cég biztonsága
 Modern irodai infrastruktúra
 Fiatal, dinamikus, céltudatos csapat

Információk a kiválasztási folyamatról

A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk a hr@vivaldi.hu e-mail címre!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
 Jó fellépés és kommunikációs készség
 Megfelelő, tárgyalóképes írásbeli kommunikáció
 Energikus, pozitív szemlélet
 Minimum középfokú végzettség
 Minimum 2 éves értékesítési tapasztalat
 B kategóriás jogosítvány
 Irodai számítástechnikai programok (Word, Excel, Outlook) ismerete
 Nyitottság az egészséges életmódra
 Önálló munkavégzés képessége
 Angol nyelv alapszintű ismerete

A PÁLYÁZATNÁL ELŐNYT JELENTHET:
 Tapasztalat műszaki, illetve egészségmegőrző termékek értékesítésében
 Meglévő, aktív, széleskörű kapcsolati háló vállalati ügyféloldalon
 Gyakorlat vállalatirányítási rendszerek használatában
 Középfokú angol nyelvtudás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk, a Vivaldi Kft. 1997-ben alapított, 100%-ban magyar tulajdonú KKV. Dunakeszi telephelyünkön és budapesti mintaboltjainkban 18 főt foglalkoztatunk, éves árbevételünk 2016-ban elérte a 600 mFt-ot.

Választékunkban megtalálhatók a modern, egészségtudatos vásárlók trendi eszközei, illetve a hagyományos, klasszikus egészségmegőrző termékek is. Kiemelt márkáink a Vivamax (légtisztítók, fájdalomcsillapító-, alakformáló készülékek stb), Citizen (vérnyomásmérők, lázmérők) és Anatomic Help (ízületi szorítók, kényelmi talpbetétek).

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Hr
E-mail: Küldje el önéletrajzát