Műszaki vezető

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Böhönye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

munkalehetőséget kínálunk dinamikusan fejlődő német tulajdonú partnercégünknél

Mit ajánlunk?

  • Céges laptop és mobiltelefon,

  • Versenyképes bérezés és

  • Prémium juttatás várja egy megbízható, stabil hátterű cégnél, továbbá

  • Fejlesztéseken, továbbképzéseken vehet részt

Az alábbi feladatokban számítunk a segítségére:

  • Aktív részvétel a gyártó üzem folyamatos működésében

  • Az üzemekben működő gépek, berendezések állapotának ellenőrzése, rendszeres karbantartás megszervezése, a felmerülő hibák kijavítása

  • A karbantartó részleg (TMK) irányítása

  • A termeléshez szükséges segédberendezések tervezése, legyártatása

  • A termelőeszközök rendeltetésszerű használatának ellenőrzése

  • A munkavédelmi, technológiai előírások maximális betartása, betartatása

  • A gyártóegységek és az épületgépészeti berendezések leghatékonyabb energiafelhasználásának biztosítása

  • Beruházási projektekben való részvétel

  • A termelési folyamatok támogatása

  • Kapcsolattartás a cégvezetéssel és a német gyártás technológiai vezetővel

  • Kapcsolattartás külső szervizekkel

Elvárásaink a jelentkezésnél:

  • Gépészmérnök vagy üzemmérnök diploma

  • Haladó szintű CNC programozási gyakorlat

  • Legalább 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás

  • MS Office ismeretek

  • B kategóriás jogosítvány

  • Vezetői rátermettség

  • Rendszerszemlélet

  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye: Böhönye

Munkaidő: 6:50-től 15:25-ig

A jelentkezéshez várjuk fényképes önéletrajzát erre a címre.  [email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kossuth L utca 111.
7542 Kisbajom

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Viapan Dologidő
E-mail: Küldje el önéletrajzát