Nemzetközi fuvarszervező

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Baranya megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Pécsi központú, logisztikai szolgáltató cégnél.

Pécsi központú, logisztikai szolgáltató céghez keresünk belföldi és nemzetközi fuvarok szervezésére egy felelősségteljes és megbízható kollégát!

Fuvarszervezőként a következő feladatok várnak:

  • fuvar adminisztráció, statisztikák és riportok készítése

  • fuvarozási folyamatok figyelemmel követése

  • megbízói megrendelések teljesítése

  • reklamációs folyamatok kezelése

  • havi jelentések készítése

  • folyamatos együttműködés az operatív kollégákkal

  • gépjárművezetők napi szintű koordinációja

Az elvárásaink:

  • középfokú végzettség

  • közúti fuvarozásra vonatkozó ismeretek

  • munkakör specifikus jogszabályok ismerete

  • 1-2 éves tapasztalat nemzetközi fuvarszervezésben

  • aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás - napi szinten használni kell majd

  • B kategóriás jogosítvány

  • magabiztos MS Office ismeretek

  • megbízható, pontos, precíz munkavégzés

  • felelősségteljes, proaktív személyiség

  • előny a német nyelvtudás.

Mi az, amire számíthat az új kolléga ebben a munkakörben?

  • Unalmasnak semmiképpen sem mondható napi feladatok.

  • Rugalmasságot igénylő változatosság.

  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel.

  • Munkába járás támogatása.

  • Céges telefon, laptop.

  • Előrelépési lehetőség.

Ha szimpatikus a munka, önéletrajzzal lehet jelentkezni a [email protected] e-mail címen, ahol Dóra fogja átnézni a jelentkezéseket.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Dóra Kálmán
Tel.: 06205012582
E-mail: Küldje el önéletrajzát