Esztergályos

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Viapan Dologidő Kft. kecskeméti elektronikai ,gépipari termékeket előállító   partnercége részére keres

esztergályos

kollégákat két műszakos munkarendbe

A munkakörrel járó legfontosabb feladatok:

  • Hagyományos eszterga gépek  kezelése
  • Forgácsolt alkatrészek elkészítése
  • A legyártott alkatrészek méret ellenőrzése

Elvárások:

  • Szakirányú fémipari végzettség ,
  • Hasonló területén (esztergaüzemben),fémmegmunkálásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önállóság, precizitás, megbízhatóság

Amit megbízók nyújt:

  • versenyképes bérezés,13. havi munkabér,jelenléti bónusz,negyedéves bónusz
  • stabil vállalati háttér,hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdés lehetősége
  • Céges buszjárat: Csépa,Tiszasas, Szelevény, Tiszaalpár, Lakitelek, Tiszakécske, Szentkirály, Nyárlőrinc, Nagykőrös, Katonatelep, Jakabszállás, Orgovány, Bugac, Helvécia
  • Munkába járás térítése

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a [email protected]    e-mail címre.

Jelentkezése beérkezése után kollégánk felveszi önnel a kapcsolatot!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kossuth L utca 111.
7542 Kisbajom

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Viapan Dologidő
E-mail: Küldje el önéletrajzát