Senior adótanácsadó

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapesti, nemzetközileg ismert (több mint 160 országban jelen lévő) számviteli tanácsadó partnerünkhöz keresünk új munkatársat Senior tax advisor pozícióba!

Egy olyan vállalathoz keresünk új kollégát, ahol:

- egy családbarát és modern vállalati kultúra vár (home office lehetőség, nyitott és rugalmas hozzáállás)

- a szakmai fejlődést állandó képzésekkel és a gyakorlati tudás átadásával segítjük,

- rendszeresek a nemzetközi adós konferenciák, a globális érzet jelentős,

- fontos számunkra az ügyfél centrikus szemlélet, hiszünk az emberi értékekben.

Te vagy az emberünk, ha rendelkezel:

- legalább 3 év releváns (magyar compliance) tapasztalattal,

- magas szintű, aktív angol nyelvtudással (a munkavégzés angol nyelven folyik),

-gazdasági vagy jogi végzettséggel.

A feladataid a következők lennének:

- több adónem terén a teljes compliance folyamat elvégzése,

- adókalkulációk, bevallások készítése

- juniorok szakmai támogatása,

- az ügyfelek támogatása és képviselete az adóellenőrzéseken,

- folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel (nemzetközi hátterű vállalatok).

Jelentkezz bátran, szívesen mesélünk még a lehetőségről!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kossuth L utca 111.
7542 Kisbajom

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Viapan Dologidő
E-mail: Küldje el önéletrajzát