Üvegtörés ellenőr

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Szigetvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk részére Üvegtörés ellenőrt keresünk!

Partnercégünk részére Üvegtörés ellenőrt keresünk!

A munkakör célja:

A technológiai folyamatban a számára előírt munkafolyamatok pontos elvégzése. Szem előtt tartva a termék minőségét. A termeléshez szükséges készáru  és gyártásközi minőségi jellemzők ellenőrzése.

Feladatok:

  • Képzettségnek vagy gyakorlatnak megfelelően a rábízott munka elvárható színvonalon történő elvégzése.
  • Az aktuálisan érvényben lévő IFS szabvány szerint kialakított minőségirányítási rendszer, minőségügyi dokumentumaiban megjelölt, valamint az élelmiszer-biztonsági előírásokból és a HACCP működéséből eredő feladatok elvégzése.
  • A munkavégzés során több alkalommal meggyőződik a termékek minőségi és élelmiszer-higiéniai megfeleléséről.
  • Betartja az oktatáson elhangzott szabályokat.
  • Folyamatosan tartja a kapcsolatot, a vezetőivel és a munkatársaival.
  • Az üveges kiszerelésű termékeket gyártó vonal teljes környezetének ellenőrzése, az üvegtörés ellenőr feladata.
  • A rábízott eszközökkel és berendezésekkel az előírásoknak megfelelően végzi munkáját.
  • Folyamatosan ellenőrzi a védőeszközök, védőfelszerelések és védőruházatok rendeltetésszerű használatát.
  • Elvégzi a rábízott adminisztratív feladatokat.

Elvárások:

  • Legalább szakmunkás végzettség.
  • Előny, de nem elvárás, ha  rendelkezik érettségivel vagy OKJ-s végzettséggel.
  • Az ideális jelöltet megbízható, precíz és pontos munkavégzés jellemzi.
  • Szorgalmasan és alaposan végzi a rábízott feladatokat.
  • Határozott és kommunikatív személyiség.
  • Monotonítástűrő képessége átlagon felüli.
  • Talpraesett és önálló.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, folyamatos munkavégzés.
  • 12 órás műszakváltásban való feladatok.
  • Jól fizető, órabér szerinti elszámolás.
  • Megbízható munkahely.
  • Jól felszerelt munkahelyi környezet.
  • Folyamatos, szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Szigetvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen dolgozna, minél hamarabb küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a [email protected] e-mail címre!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kossuth L utca 111.
7542 Kisbajom