Gépbeállító

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Tolna megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Betanított munkalehetőség Szekszárdon!

Szívesen dolgoznál gépbeállítóként egy családias hangulatú cégnél?

Most megteheted mindezt Szekszárdon. Gépbeállító és -kezelő munkakörbe várunk 3 műszakban 8 órás munkavégzéssel.

 Feladataid, ha hozzánk jössz dolgozni:

  • Alapanyagok előkészítése (recept alapján) és fröccsöntő gépbe öntése

  • Gépek beállítása utasítás alapján

  • Legyártott termékek ellenőrzése

  • Kész termékek előkészítése csomagolásra

Várunk, ha ezek jellemzőek rád:

  • Önálló munkavégzés

  • Monotonitástűrés

  • 8 általános iskolai vagy középfokú végzettség

Előnyt jelent, ha:

  • Középfokú végzettséged van

  • Van már tapasztalatod hasonló területeken

  • Van műszaki érzéked, és könnyen megbirkózol a munkagépek használatával

  • Tudod a különböző mérőeszközöket alkalmazni

  • Van targoncavezetői engedélyed

Amit nyújtunk:

  • Próbaidő alatt bruttó 180.000 Ft, plusz a törvény szerinti pótlékok

  • Ha távolsági busszal jársz majd: 86% bérlettámogatás, de az autóval való munkába járást is támogatjuk

  • Munkaruha és munkavédelmi eszköz biztosított

  • Cafeteria

  • Dolgozói kedvezmény

  • Konditerem-használat a cég jól felszerelt konditermében (jelképes összegért, ami a hozzátartozóidnak is jár)

Bővebb információt kérni az alábbi elérhetőségen lehetséges:

+36 20 323 1364

Jelentkezéshez, küld el fényképes önéletrajzod az alábbi email címre:

[email protected]

Várjuk jelentkezésedet!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe