Címkéző, csomagoló munkalehetőség ingyenes buszjárattal

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Nagykanizsa (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Csak egy alkalmi lehetőséget keresel, vagy hosszú távon szeretnél elhelyezkedni? Bármelyik is legyen a te utad, olvass tovább, mert valószínűleg ez az állás Neked való!

Letenyei partnerünkhöz keresünk munkavállalókat címkéző, csomagoló pozícióba

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés
  • alkalmi vagy akár hosszú távú munkalehetőség hétköznap és szombatonként
  • minőségi, kulturált munkakörnyezet
  • választható délelőttös, délutános műszak
  • ingyenes buszjárat a megyében több útvonalon
  • korrekt, megbízható álláslehetőség

Amit elvárunk:

8 általános végzettség

drogériai termékek címkézése és csomagolása

A munkavégzés helye: Letenye

Így jelentkezz erre az állásra

A lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet és nyomj a “Küldés” gombra.

Ha személyesen szeretnél velünk beszélni, akkor kollégánk a 06 20 387 6175 -ös telefonszámon várja hívásodat munkanapokon reggel 8 és 16 óra között.

Jelentkezésed után kollégáink felveszik Veled a kapcsolatot és minden munka kezdéshez szükséges információról tájékoztatnak Téged!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Zoltán Dén
Tel.: +3620 387 6175
E-mail: Küldje el önéletrajzát