Szerkezetlakatos

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Szekszárd
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szerkezetlakatos munkatársakat keresünk Szekszárdra!

Feladataid az alábbiak lennének:

  • Szerkezetek összerakása rajz alapján,

  • CO és AWI hegesztés hegesztési feladatok ellátása,

  • anyagok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása.

Az alábbiak szükségesek ahhoz, hogy ezt megfelelően el tudd látni:

  • Középfokú végzettség,

  • minimum 3 év tapasztalat hegesztésben,

  • megbízható, önálló személyiség.

Minősített hegesztői vizsga előnyt jelent!

Munkavégzés helye: Szekszárd

Munkaidő: 5:45-13:45

Mindez azért éri meg Neked, mert egy stabil, megbízható munkahelyet tudhatsz ezzel magadénak, ahol egy összetartó csapatban dolgozhatsz. Ráadásul, szaktudásodat az anyagiakban is megfelelően viszonozzák!

Így lehet a Tiéd az állás:

Kattints a Jelentkezem gombra (ha még nem regisztráltál nálunk, akkor tedd meg: ez csak pár perc). Vagy küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre:

[email protected]

További kérdés esetén keresd Visi Boglárkát a megadott elérhetőségek valamelyikén.

Várjuk jelentkezésed!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Boglárka Visi
Tel.: +36 20 3838 217
E-mail: Küldje el önéletrajzát