Pénzügy-számviteli ügyintéző

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Tolna
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Jól bánsz a számokkal és szívesen végzel ügyviteli munkát?
Pénzügy-számviteli ügyintéző munkakörbe várunk Szekszárdra, ráadásul 6 órában van lehetőséged dolgozni!

Egy profi, kitartó szakmai csapat vár Téged pénzügy-számviteli ügyintézőnek!

Ha pályakezdő van, ne hátrálj meg! Ha elméleti tudásod kitartással és szorgalommal társul, könnyen tiéd lehet ez a munka.

Most ráadásul lehetőséged van 6 órás munkavégzésre, ami mellett jut időd az egyéb elfoglaltságaidra vagy gyermekedre!

Ezek lesznek a feladataid:

  • Szállítói számlák rögzítése és könyvelése
  • Hibás, hiányos információt tartalmazó számla tisztázása
  • Banki tranzakciók könyvelése, heti átutalási tranzakció előkészítése
  • Deviza konverzió
  • Részvétel a gazdasági és kapcsolódó folyamatok felügyeletében és azok javításában

Amit nyersz ezzel:

  • Nagyon sok tapasztalatot szerezhetsz egy multinacionális cégnél, szaktudásodat így hamar megalapozhatod
  • Szakmailag igen erős csapatban dolgozhatsz, akik támogatják munkádat és fejlődésedet
  • A profizmus mellett a megbecsülésben és lojalitásban sincs hiány: hosszú távon terveznek veled és lelkiismeretes munkádat honorálják
  • Munkád és megélhetésed szintén biztos alapokon lesz
  • A 6 órás munkaidővel pedig plusz időt nyersz magadnak

Az állás betöltéséhez a következőkre van szükség:

  • Pénzügy-számviteli végzettség elengedhetetlen
  • Könyvelési szoftverek ismerete, hiszen ezeket az első naptól már alkalmazni fogod
  • Legalább egy éves könyvelői tapasztalat előny, de ahogy fentebb írtuk, pályakezdőként is várjuk jelentkezésed
  • A "dolgozni csak pontosan, szépen" elve itt is érvényesül

Így lehet a Tiéd az állás:

Kattints a Jelentkezem gombra (ha még nem regisztráltál nálunk, akkor tedd meg: ez csak pár perc). Vagy küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre:

[email protected]

További információt a megadott elérhetőségek valamelyikén, Visi Boglárkától kérhetsz.

Várjuk jelentkezésed!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe