Könyvelő

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Tolna megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Könyveld el magadnak a sikert, mutatjuk hogyan!

Innováció, csapatmunka, minőség, fejlődés.

Ezekkel a kulcsszavakkal lehetne meghatározni ezt a céget, ez a szemlélet tette Őket sikeressé és meghatározóvá a piacon.

Egy ilyen csapatba várnak könyvelőnek!

Feladataid a következők lesznek:

  • Közreműködés az éves beszámoló és havi zárások elkészítésében
  • Havi mérleg főkönyv elemzése
  • Részvétel az adóvizsgálatok, külső és belső auditok, könyvvizsgálatok során
  • Számlák ellenőrzése
  • Banki utalások előkészítése, ellenőrzése, jóváhagyása
  • Adatszolgáltatás a hatóságok felé
  • Vállalkozás tájékoztatása a releváns törvényi változásokról
  • ERP és más vállalati számviteli rendszerek számviteli törzsadatainak nyilvántartása és karbantartása
  • Tárgyi eszköz leltár, tárgyi eszköz aktiválás, ÉCS kalkuláció
  • Részvétel a gazdasági és kapcsolódó folyamatok felügyeletében és azok javításában

A következőkért éri meg Neked:

  • Egyetlenegy stabil vállalat könyvelésével foglalkozhatsz, így mélyre tudod magad ásni a szférára vonatkozó sajátosságokban és a szektor szakértőjévé válhatsz
  • Ebből adódik, hogy nem leszel kitéve különböző vállalatok eltérő piaci viszontagságainak
  • Szakmai fejlődésedet támogatják, hiszen ebben a munkakörben tényleg fontos, hogy naprakész legyél a változásokat illetően
  • Kiszámítható havi béred lesz, melyhez egyéb bérkiegészítő elemek adódnak hozzá
  • Időtálló munkakörben dolgozhatsz, hiszen könyvelőre mindig szükség lesz
  • Lojalitásodat megbecsüléssel és támogatással viszonozzák

Az alábbiak szükségesek ahhoz, hogy tényleg sikert könyvelhess el:

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat, hiszen leendő munkahelyed is profi és nagymúltú
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • A következőkkel fogsz dolgozni, ezért ezek ismerete elengedhetetlen:

        - MS Word és Excel

        - ÁNYK, Ügyfélkapu         - ERP
  • Legyen meg benned az elhivatottság és kíváncsiság a szakma iránt, hiszen folyamatosan nyomon kell követni az aktuális változásokat
  • Amivel a saját munkádat is megkönnyíted: precíz, pontos, naprakész munkavégzés

Angol nyelv ismerete előnyt jelent!

Most már csak jelentkezned kell, melyet az alábbi módon tehet meg:

Kattints a Jelentkezem gombra (ha még nem regisztráltál nálunk, akkor tedd meg: ez csak pár perc). Vagy küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre:

[email protected]

További információt a megadott elérhetőségek valamelyikén, Visi Boglárkától kérhetsz.

Várjuk jelentkezésed!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Boglárka Visi
Tel.: +36 20 3838 217
E-mail: Küldje el önéletrajzát