Árumozgató - Targoncavezető

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Tolna megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Rád is szükségünk van, hogy az alapvető termékek eljuthassanak minden háztartásba! Most ebben segíthetsz Szekszárdon, egy magyar tulajdonú vállalkozásnál!
Árumozgató és targoncavezető munkakörbe várjuk jelentkezésed!

Ezek lesznek a feladataid:

  • Alapanyagokat és késztermékeket kell majd mozgatnod főleg emelővillás targoncával

  • Te leszel felelős az áruk szakszerű átvételéért és tárolásáért

  • Termékek összekészítésében, selejtezésben és árukiadásban is részt veszel majd

  • Ezeket dokumentálod és adminisztrálod a vállalatirányítási- és raktárkezelő rendszerben

Mindezt 12 órában fogod végezni, a két műszak valamelyikében (05:30-17:30 vagy 17:30-05:30).

Ebben a munkarendben egymást követően 3 napot fogsz dolgozni, amit 3 nap pihenőnap követ.

A munkádért az alábbiakat kapod:

  • Fix alapbér bruttó 1.210 Ft-os órabérrel

  • Plusz juttatás: havi 7000 Ft

  • Műszakpótlék

  • Teljesítményhez kapcsolódó egyéb juttatás

  • Hosszútávú munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel

  • Teljes munkaruházat

  • Balatoni üdülő kedvezményes használata

  • Összetartó munkacsapat

Tőled az alábbiakat várjuk:

  • Feltétel a 8 általános iskolai végzettség

  • Érvényes targoncavezetői engedély (vezetőüléses vagy vezetőállásos)

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Ne hezitálj!

Ha szimpatikus az állás és megfelelsz a fenti elvárásoknak, jelentkezz, hogy ezt a piacvezető céget erősíthesd!

Bővebb információt kérni az alábbi elérhetőségen lehetséges:

+36 20 323 1364

Jelentkezéshez, küld el fényképes önéletrajzod az alábbi email címre:

[email protected]

Várjuk jelentkezésedet!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Izabella Szabó
Tel.: +36 20 323 1364
E-mail: Küldje el önéletrajzát