Üzemeltetési (housing) karbantartó

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Zalaegerszeg (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnél egy nemzetközi vállalat részese lenni itt Magyarországon? Szeretsz együtt dolgozni másokkal, és képes vagy őket motiválni? Akkor ez a munkalehetőség valószínűleg csak Rád vár!

Neves partnerünk üzemeltetési karbantartó pozícióba keres munkavállalókat. Egy igazi nemzetközi cégről van szó, amely több mint 30 országban van jelen ~200.000 munkavállalóval. A professzionális szakmai háttér és az innováció az, ami igazán sikeressé teszi a vállalatot. Most te is a részese lehetsz ennek a sikernek!

Lehetőséged nyílik a tehetséged kibontakoztatására, és a legmodernebb eszközökkel dolgozhatsz!

A feladataid a következők lesznek:

  • Az épület villamossági hálózatának karbantartása,
  • Általános épületüzemeltetési feladatok ellátása,
  • Épület felügyeleti rendszer működtetése,
  • Telephelyen belüli villamos átalakítási munkák elvégzése,
  • Technológiai rendszerek, gépek üzemeltetése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások (cafetéria, bónusz)
  • Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
  • Céges buszjáratok több irányból
  • Szakmai  fejlődési lehetőség

Amit elvárunk:

  • Minimum szakmunkás végzettség (villanyszerelő vagy víz,- gáz,- központifűtés szerelő),
  • Eltöltött gyakorlati idő (min 5 év)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excell,Outlook),
  • Műszaki gondolkodásmód,
  • Terhelhetőség
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent számodra:

  • Villamos-műkezelői képesítés
  • Liftszerelő képesítés
  • Klímagépszerelő képesítés

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Ha az olvasottak felkeltették az érdeklődésed, és a leírásból magadra ismertél, akkor Jelentkezz!

A lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet, csatolj egy önéletrajzot és nyomj a “Küldés” gombra.

Ha személyesen szeretnél velünk beszélni, akkor kollégánk a 06 20 516 8911 -es telefonszámon várja hívásodat munkanapokon reggel 8 és 16 óra között.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kossuth L utca 111.
7542 Kisbajom

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Viapan Dologidő
E-mail: Küldje el önéletrajzát