Gyártósori operátor - Kecskemét

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Haszongépjárművek fékrendszereinek gyártásával, fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó kecskeméti vállalata, többműszakos munkarendbe keres új munkatársat a következő pozícióba!

Feladatok:

- mechanikus részegységek összeállítása

- szerelési előírások végrehajtása

Elvárások:

- precíz, megbízható munkavégzés

- jó kézügyesség

- több műszakos munkarend vállalása

- hétvégi munkavégzés vállalása

 Előnyt jelent:

- szerelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szép-kártya,Széchenyi pihenőkártya juttatás,
  • kedvezményes étkezés
  • Kockázati élet és baleset biztosítás
  • Kulturált, modern, tiszta munkakörnyezet
  • az utazásod is támogatjuk, ha autóval jönnél, 15 forint/kilométer a térítés,
  • ha pedig úgy jobb, akkor 86%-os támogatást a távolsági bérletre.
  • Sportolási lehetőségek
  • Vállalat buszjárataival történő  bejárás: Fülöpjakab, Kunszállás, Városföld - Kecskemét - Fülöpjakab-Jakabszállás-Matkópuszta-Kecskemét, Nagykőrös-Katonatelep-Kecskemét

Ki jelentkezhet?

 -  legyen 8 általánosod

 -  tudd vállalni a több műszakot

 -  szerelői tapasztalat

Hogyan jelentkezhetek?

      A lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet, és kattints a “Küldés” gombra.

      Ha személyesen szeretnél velünk beszélni, akkor Szőlősi Ildikó  kollégánk a 06 20 250 4684-es telefonszámon várja a hívásodat munkanapokon reggel 9 és délután 5 óra között. Írhatsz nekünk e-mailt a [email protected] e-mail címre vagy szívesen látunk kecskeméti irodánkban: Dobó István körút 3 szám alatt.

Hogyan tovább?

      A jelentkezésed kollégánkhoz, Ildikóhoz fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon. A beszélgetés során elmond minden részletet, és felteheted neki a kérdéseidet. Lesz egy személyes elbeszélgetés is, hogy megismerjünk, és te is a leendő munkádat.

      De miért egy munkaközvetítő? Le akarnak nyúlni a fizetésemből?

      A munkaközvetítő nem a te fizetésedből szed le. A cégek azért külön fizetnek nekünk, hogy helyettük végezzük a keresést és a papírmunkát. Ez nem a te fizetésedből megy el. A cégeknek azért éri meg, mert nem kell felvenniük egy személyzetist. Neked is megéri, mert képviseljük az érdekeidet, figyelünk az esetleges munkahelyi problémákra.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Ildikó Szőlősi
E-mail: Küldje el önéletrajzát