Üzemi kisegítő

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Tolna megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Betanított munkalehetőség Szekszárdon!

Egy olyan vállalat várja most jelentkezésedet, melynek gyökerei 1955-ig nyúlnak vissza, 100%-ig magyar tulajdonú, közel 500 fő munkatárssal a piacon az első helyet képviselve ezzel.

Dinamikus fejlődésüket szolgálják a folyamatos, korszerűsítést célzó beruházásai és termék- fejlesztéseik.

Most ennek a piacvezető cégnek rád van szüksége, üzemi kisegítő pozícióban, hogy ezeket a számokat még tovább növeljed és erősítsed.

A következő feladatokat kell majd megoldanod:

  • Termékek átvétele, majd kicsomagolása
  • Szalagra történő felpakolása, illetve levétele
  • Kézi anyagmozgatás (2-12 kg)

Mit érdemes még tudni?

  • Ez egy biztos, stabil, hosszútávú munkahely egy nagy márkanevű cég
  • A bruttó alap órabér 1.000 Ft/óra
  • Ezen felül: műszakpótlék 18:00-06:00 között 30 %, illetve hétközi túlóra esetén 50%
  • Ha rendszeresen jársz dolgozni és betartod a munkarendet akkor a jövedelmed átlagosan nettó 130.000-160.000 Ft-ot is elérheti, ezen felül pedig havonta 7000 Ft plusz juttatás
  • Szekszárd és környékéről megoldott a bejárás, a bérletet 86%-ban támogatjuk, gépjárművel való munkába járás esetén pedig 15 Ft/km

Az alábbiak szükségesek ahhoz, hogy ezt a munkakört betöltsed:

  • Nem riadsz meg a fizikai munkától
  • Interjún való megfelelés
  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Önálló munkavégzés
  • 2 műszak vállalása 12 órás munkavégzéssel
  • Orvosi alkalmasságin való megfelelés

Előnyt jelent, ha:

  • Középfokú végzettséged van
  • Dolgoztál már hasonló területen

Most már csak egy jelentkezés választja el leendő munkahelyétől.

Bővebb információt kérni az alábbi elérhetőségen lehetséges:

+36 20 323 1364

Jelentkezéshez, küld el fényképes önéletrajzod az alábbi email címre:

[email protected]

Várjuk jelentkezésedet!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Izabella Szabó
Tel.: +36 20 323 1364
E-mail: Küldje el önéletrajzát