Üzemi villanyszerelő

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok

Munkavégzés helye→Kecskemét

Kecskeméti élelmiszeripari üzembe keresünk elektromos karbantartót, aki a gépek, gépsorok zavartalan működését biztosítja, és a hibákat szakszerűen kijavítja. A munka 3+3 és 4+4 műszakos, szállást adunk!

Mik lesznek a feladataid?

  •     gépek, gépsorok karbantartása, javítása
  •     új gépek berendezések üzembe helyezése
  •    tervszerű megelőző karbantartás
  •     munkabiztonsági ellenőrzések elvégzése, nyilvántartások vezetése
  •    az épület állagának megóvása érdekében szükséges karbantartások elvégzéseKi jelentkezhet?
  •     épületvillamossági szerelő, erősáramúberendezés-szerelő,  háztartásigép-szerelő végzettséggel rendelkezz
  •   legyen gyakorlatod is a fenti szakmák egyikében
  •     jó fizikum
  •    megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés jellemezzen

A munkádért cserébe ezt kínáljuk:

  •     szállás
  •     hosszú távú munkalehetőség, biztos munkahely
  •   munkába járásodat támogatjuk
  •     munkaruha biztosítása a munkavégzéshez
  •   előrelépési, tanulási lehetőség

- Munkavégzés helye:Kecskemét

- Hogyan jelentkezhetek?

A lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet, és kattints a “Küldés” gombra.

- Ha személyesen szeretnél velünk beszélni, akkor Szőlősi Ildikó  kollégánk a 06 20 250 4684-es telefonszámon várja a hívásodat munkanapokon reggel 9 és délután 5 óra között. Írhatsz nekünk e-mailt a [email protected] e-mail címre vagy szívesen látunk kecskeméti irodánkban: Dobó István körút 3 szám alatt.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Ildikó Szőlősi
E-mail: Küldje el önéletrajzát