Operátor

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Bonyhád (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Betanított munkalehetőség Bonyhádon!

Szívesen dolgoznál olyan családias hangulatú cégnek, ahol 1998 óta alkatrészeket, gyártanak egy világméretű cég besszállítójaként?

Most megteheted mindezt Bonyhádról!

Egy olyan cégnél kínálunk most lehetőséget, amely folyamatos létszám, illetve termelésnövekedést mutat az évek során.

2015-ben a Völgység Ipari Parkba költözött a cég, ahol a legmodernebb technikával felszerelve és egy 2000 m2-es gyártócsarnokkal várja dolgozóit, ami meghaladja a 120 főt. Ezek csak számok, viszont jól mutatják, hogy egy erős, nagy múltú, jól működő cégről van szó.

Alapvetően az autóipar részeként működik, hiszen a munkáddal, azaz alkatrészek és a rögzítőbilincsek gyártásával elősegíted a gépjárművek működését.

Ide várunk operátori munkakörbe.

Mit érdemes még tudni?

Bonyhádi telephelyű cégről van szó, ahova két műszakos munkarendben várják a munkatársakat.

  • 5:35-13:55
  • 13:55-21:55

Feladataid:

  • Alkatrészek összeszerelése, szétszerelése
  • Csomagolás
  • Alkatrészek szortírozása, válogatása
  • Előállítás, gyártás
  • Alkatrészek javítása, újrahasznosítása
  • Alkatrészek ellenőrzése

Amit nyújtunk:

  • A nettó átlagkereset alapbérből + teljesítménybérből áll össze
  • Ingyenes céges busz a megadott településekről (Köblény, Szalatnak, Kárász, Szászvár, Máza, Izmény, Györe, Váralja, Nagymányok, Bonyhád)
  • Ha távolsági busszal jársz, buszbérletedet 86%-ban
  • Munkaruha és munkavédelmi eszköz biztosított

Feltételek:

  • 8 általános iskolai végzettség megléte
  • Jó ha nem riadsz vissza a monoton munkától
  • Találkozz egy Szekszárdi Dologidős kollégával

Hogyan jelentkezhetek?

 Bővebb információt kérni az alábbi elérhetőségen lehetséges:

+36 20 323 1364

Jelentkezéshez, küld el fényképes önéletrajzod az alábbi email címre:

[email protected]

Várjuk jelentkezésedet!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe