Termékfejlesztő

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Tolna megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nagymúltú, nemzetközileg és regionális szinten is egyaránt kiemelkedő partnercégünk keresi leendő termékfejlesztőjét!

Feladataid az alábbiak lesznek:

-          kidolgozni a szériagyártást, előkészíteni a termékeket tesztelésre,

-          részt venni a mintagyártásban,

-          kidolgozni a gyártási technológiai folyamatokat, majd azokat tesztelni, betanítani;

-          kidolgozni a technológiai változtatásokat és bevezetni azokat a gyártásba;

-          optimalizálni a gyártási folyamatokat, feltérképezni a problémákat és megoldásokat keresni;

-          közreműködni a termékfejlesztéshez tartozó tesztek elkészítésében, végrehajtásában.

Szerintünk az alábbiak szükségesek ahhoz, hogy ezt hatékonyan el tudd látni:

  • Könnyűipari középfokú végzettség,

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,

  • társalgási szintű angolnyelv-tudás,

  • kreatív, precíz, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség.

Előnyt jelentenek az alábbiak:

  • Konfekció, vagy bőr termék gyártásában szerzett tapasztalat,

  • varrodai gyártási ismeretek.

Amit munkádért cserébe kapsz:

Kiemelkedően erős, nemzetközileg elismert, neves cégnél dolgozhatsz és gyarapíthatod tudásod, ahol időt és energiát fektetnek munkavállalóikba, hogy ők a lehető legtöbbet tudják kihozni magukból.  Hosszú távra terveznek Veled és ezt a fizetéssel is igyekeznek kifejezni. Egy erősen összetartó, szakmai csapat vár, akikre mindig számíthatsz munkád során.

Most már csak egy jelentkezés szükséges, melyet az alábbi módon tudsz megtenni:

Kattints a Jelentkezem gombra (ha még nem regisztráltál nálunk, akkor tegye meg: ez csak pár perc). Vagy küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre:

[email protected]

További kérdés esetén keresd Visi Boglárkát a megadott elérhetőségek valamelyikén.

Várjuk jelentkezésed!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Boglárka Visi
Tel.: +36 20 3838 217
E-mail: Küldje el önéletrajzát