Földmérő mérnök

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Tolna megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Adott az ország meghatározó geodéziai és térinformatikai vállalkozása. Most leendő földmérő mérnök munkatársukat keresik, aki szaktudásával és rátermettségével tovább erősítheti önmaga- és ezáltal a vállalkozás sikerét is.

Adott az ország meghatározó geodéziai és térinformatikai vállalkozása.

Földmérés, ipari geodézia, BIM, 3D lézerszkennelés, csak hogy párat említsünk  tevékenységeikből.

Sikerük másik titka pedig munkacsapatukban rejlik, amire nagyon büszkék. Profi szakembereik naponta bizonyítják be, hogy piacvezető szerepük nem csupán a véletlen műve.

Most leendő földmérő mérnök munkatársukat keresik, aki szaktudásával és rátermettségével tovább erősítheti önmaga- és ezáltal a vállalkozás sikerét is.

A következő feladataid lesznek:

  • Helyszíni felméréseket végzel,

  • kitűzöd az adott létesítmények pontos helyét,

  • méred az építmények, épületek süllyedését és mozgásait,

  • feldolgozod a mérési adatok és elvégzed a hozzájuk tartozó számításokat,

  • létrehozod a számítógépes adatbázisokat és kezeled azokat,

  • együttműködsz más szakemberekkel, irányítasz adott munkacsoportokat.

Szerintünk az alábbiak szükségesek ahhoz, hogy ezeket megfelelően el tudd látni:

  • Geoinformatikus szakmérnök végzettség,

  • tervezőprogramok legalább felhasználói szintű ismerete (AutoCad; ITR; stb.)

  • erős számítógépes ismeretek,

  • “B” kategóriás jogosítvány.

Bármilyen releváns szakmai tapasztalat előny, viszont pályakezdőként ugyanekkora lelkesedéssel várnak!

Most jön a legfontosabb rész, vagyis hogy Te mit nyersz ezzel az állással:

Először is, olyan műszerek használatában szerezhetsz tapasztalatot, amire csak nagyon kevés helyen adódik lehetőséged. Másodszor, olyan projektekben vehetsz részt, melyekre nemhogy kevés helyen, de sehol máshol nem nyílik alkalmad. Nem hagyhatjuk figyelmen kívül azt sem, hogy a szakmádhoz szükséges jogosultságokat is megszerezheted itt. Végül, természetesen ez a megbecsülés materiális dolgokban is kifejeződik. A munkavégzéshez szükséges minden eszközt biztosítanak; több, mint versenyképes alapbéredet pedig egyéb bérelemekkel egészítik ki. Nem utolsó sorban, szükség esetén  a lakhatásban is támogatnak.

Nem mindennapi lehetőséget kínálunk most, mellyel kétségtelenül érdemes élni.

Ha lenne ilyen végzettségünk, mi már pályáztunk volna!

Így lehet a Tiéd az állás:

Kattints a Jelentkezem gombra (ha még nem regisztráltál nálunk, akkor tedd meg: ez csak pár perc). Vagy küldd el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

[email protected]

További információt a megadott elérhetőségek valamelyikén, Visi Boglárkától kérhetsz.

Várjuk jelentkezésed!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Boglárka Visi
Tel.: +36 20 3838 217
E-mail: Küldje el önéletrajzát