Javító

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Zalaegerszeg
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnél egy nemzetközi vállalat részese lenni itt Magyarországon? Szeretsz együtt dolgozni másokkal, és képes vagy őket motiválni? Akkor ez a munkalehetőség valószínűleg csak Rád vár!

Neves partnerünk javító pozícióba keres munkavállalókat. Egy igazi nemzetközi cégről van szó, amely több mint 30 országban van jelen ~200.000 munkavállalóval. A professzionális szakmai háttér és az innováció az, ami igazán sikeressé teszi a vállalatot. Most te is a részese lehetsz ennek a sikernek!

Lehetőséged nyílik a tehetséged kibontakoztatására, és a legmodernebb eszközökkel dolgozhatsz!

A feladataid a következők lesznek

  • A kijelölt területen (soron) a kiadott terv legyártásának megszervezése és az eredmények ellenőrzés
  • A soron dolgozó operátorok felügyelete, motiválása, képzéseinek koordinálása
  • Adminisztratív feladatok elvégzése (dolgozói nyilvántartás, szabadságtervezés, vállalatirányítási rendszer napi használata)
  • A hibamegelőzésben, illetve a hibaelhárításban való aktív részvétel
  • Gépek megfelelő működésének biztosítása, szükség esetén a karbantartás bevonása
  • A munkautasítások, valamint a munkabiztonsági, egészségvédelmi és környezetvédelmi előírások betartatása.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások (cafetéria, bónusz)
  • Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
  • Céges buszjáratok több irányból
  • Szakmai  fejlődési lehetőség

Amit elvárunk:

  • Középfokú végzettség
  • 1 éves szakmai tapasztalat
  • MS office ismeret
  • 4 műszak vállalása

Előnyt jelent számodra:

  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Ha az olvasottak felkeltették az érdeklődésed, és a leírásból magadra ismertél, akkor Jelentkezz!

A lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet, csatolj egy önéletrajzot és nyomj a “Küldés” gombra.

Ha személyesen szeretnél velünk beszélni, akkor kollégánk a 06 20 234 6818 -as telefonszámon várja hívásodat munkanapokon reggel 8 és 16 óra között.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kossuth L utca 111.
7542 Kisbajom