Raktáros - targoncavezető

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Baranya megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Raktáros pozíció mohácsi alumíniumöntödébe.

A következő pozícióba keresünk munkavállalókat Mohácsra:

Raktáros

Autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk targoncavezetői engedéllyel rendelkező raktárost, hosszú távra.

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

  • bejövő, kimenő áruk rakodása, és ennek dokumentálása
  • raktári készletek nyomonkövetése
  • kiadás, bevételezés, leltározás

Elvárás a jelentkezővel szemben:

  • targoncavezetői engedély
  • 1 műszakos munkarend vállalása (minden hétköznap 6:00-14:00)
  • raktározási rend fenntartására, fejlesztése
  • önállóság, pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • raktározási tapasztalat
  • Mohács vagy környéki lakhely (van céges buszjáratunk környékbeli településekről)

Amit kínálunk:

  • céges buszjárat
  • hosszútávú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Mohács

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el fényképes önéletrajzát az [email protected] e-mail címre. Kollégánk ezt követően felveszi Önnel a kapcsolatot. A levél tárgyába írja bele: Raktáros pozíció

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kossuth L utca 111.
7542 Kisbajom