Tekercselő pozíció, kecskeméti transzformátor gyártó cégnél, 2 műszakos munkarendben

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Tekercselőként egy kecskeméti transzformátor gyártó cégnél fogsz dolgozni. Tiszta és klimatizált munkakörnyezetben kell majd tekercselő és bandázsoló munkatevékenységet ellátnod, 2 műszakos munkarendben.

Feladatok

Feladataid közé tartozik …

  • transzformátorok előírt minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelő primer- és szekunder tekercselése,
  • saját munkaterületed tisztán tartása,
  • a három hónapos betanulási időszak alatt segítőkész mentorok segítenek majd elsajátítani a szükséges fogásokat.

A munkádat ezzel háláljuk meg:

  • Lesz egy fix alap béred, ami bruttó 202.000 forint,
  • havi teljesítmény bónuszod,
  • ezen felül pedig,nettó 16.000 forint cafeteriát adunk (Szép kártya),
  • jelenléti bónusz, próbaidő után 3 havonta nettó 55.000 Ft
  • térítjük a munkába járásodat – ingyenes céges buszjáratok Kecskeméten és Jakabszállás, Bugac, Ballószög, Helvécia térségében
  • Kecskemétieknek helyi bérlet támogatás (80%)

Jellemző műszakbeosztás:

  • 06:00 - 14:30
  • 14:30 - 23:00

Jelentkezésed akkor várjuk, ha...

  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Nem ijedsz meg az új ismeretektől, türelmes vagy magaddal és hosszú távra tervezel

Elvárások

De miért egy munkaközvetítő? Le akarnak nyúlni a fizetésemből?

A munkaközvetítő nem a te fizetésedből szed le. A cégek azért külön fizetnek nekünk, hogy helyettük végezzük a keresést és a papírmunkát. Ez nem a te fizetésedből megy el. A cégeknek azért éri meg, mert nem kell felvenniük egy személyzetist. Neked is megéri, mert képviseljük az érdekeidet, figyelünk az esetleges munkahelyi problémákra.

Mit tegyél, ha szeretnél jelentkezni?

Kérjük, hogy a lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet, és kattints a “Küldés” gombra. A jelentkezésed kollégánkhoz, Szabinához fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon. A beszélgetés során elmond minden részletet, és felteheted neki a kérdéseidet. Lesz egy személyes elbeszélgetés is, hogy megismerjünk, és te is a leendő munkádat. Ha még nem döntöttél, és személyesen szeretnél velünk beszélni, akkor kollégánk a 06 20 360 3715-ös telefonszámon várja a hívásodat munkanapokon reggel 9 és délután 4 óra között. Szívesen látunk irodánkban is: Kecskemét, Dobó I. krt. 3. szám alatt.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Dobó István krt 3.
6000 Kecskemét