Operátor

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Téged is vonz a lehetőség, hogy egy legendás autómárka üléseinek gyártásán dolgozhass? Szívesen dolgoznál egy pörgős, fiatalokkal teli csapatban? Bírod az éjszakai műszakot is? Akkor ezt Neked találták ki!

Feladatok

Elvárások

Erős kezű kollégáinkat keressük Kecskemétre!

Munkavégzés helye→Kecskemét

Miről szól a munka?Egy 350 főt foglalkoztató céghez keresünk betanított munkásokat, ahol egy legendás autómárka üléseinek gyártásával foglalkozhatsz. Fontos, hogy jó szorítóerőd legyen. Ezt a felvételin is mérjük. A munkarend 3 műszakos.
Jellemző munkarend:- 06:00-14:00 -14:00-22:00- 22:00-06:00
Mit kínálunk a munkádért cserébe?

  • kezdésként bruttó 1400 forintos órabért, majd

  • sikeres betanulás után akár bruttó 1600 forintos órabért

  • műszakpótlékokat a törvény szerinti mértékben

  • bónusz: max bruttó 40.000 Ft, cafeteria: bruttó 28.333 Ft, és nettó 8.000 Ft (SZÉP kártya)

  • 13. havi fizetés!

  • így, a nettó 220 000-250 000 forintot is zsebre teheted!!

  • az utazásod is támogatjuk, ha autóval jönnél, 15 forint/kilométer a térítés,

  • ha pedig úgy jobb, akkor 100%-os támogatást a távolsági bérletre.

Ki jelentkezhet?
  • legyen 8 általánosod,

  • tudd vállalni a 3 műszakot,

  • legyél pörgős és erős kezű (teszt nincs, de a szorítóerőt mérjük a felvételin!).

Hogyan jelentkezhetek?

Kérjük, hogy a lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet, és kattints a “Küldés” gombra.

Ha személyesen szeretnél velünk beszélni, akkor Cseh Szabina kollégánk a 06 20 360 3715-ös telefonszámon várja a hívásodat munkanapokon reggel 9 és délután 5 óra között. Írhatsz nekünk e-mailt a [email protected] e-mail címre, vagy szívesen látunk kecskeméti irodánkban: a Dobó István körút 3 szám alatt.

Hogyan tovább?

A jelentkezésed kollégánkhoz, Szabinához fut be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon. A beszélgetés során elmond minden részletet, és felteheted neki a kérdéseidet. Lesz egy személyes elbeszélgetés is, hogy megismerjünk, és te is a leendő munkádat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Dobó István krt 3.
6000 Kecskemét