Targoncás-anyagmozgató állás Kecskeméten

Viapan Dologidő Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Vezető állás? Igen! Targoncavezető!
Targoncás-anyagmozgató munkalehetőség Kecskeméten

Feladatok

Téged is vonz a lehetőség, hogy egy legendás autómárka alkatrészeinek szállítmányozásában dolgozhass? Szerencsét próbálnál egy új szakmában, de nincs meg a kezdőtőke belevágni, beletanulni? Akkor itt a neked megfelelő munka!

Egy kecskeméti autóipari beszállító keres targoncás-anyagmozgatókat és kézi anyagmozgatókat, rakodókat, ahol már több mint 1000 fő dolgozik.

Miből áll a munka?

A targoncázás mellett a feladat autóalkatrészek kézi anyagmozgatása, raktározás, komissiózás. A munkarend 3 műszakos: 06:00-14:00 óra, 14:00-22:00 óra, valamint 22:00-06:00 óra között váltakozik.

No de ki jelentkezhet?

8 általános iskolát végzett személyeket keresünk, akiknek van targoncavezetői tapasztalatuk. Azaz itt nem a papír számít, hanem hogy tudod-e végezni a feladatot.

Elvárások

Röviden, tömören tehát:

  • Kecskemétre targoncás-anyagmozgató

  • legalább 8 általánossal + OKJS bizonyítvány

  • 3 műszak: 6-14 óráig, 14-22 óráig, 22-06 óráig

  • bruttó 248 ezer Ft próbaidő alatt, próbaidő után bruttó 252 ezer Ft

  • próbaidő után akár bruttó 28 ezer Ft jelenléti bónusz, cafeteria: havi 20 ezer Ft

Mit tegyél, ha szeretnél jelentkezni?

Kérjük, hogy a lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet, és kattints a “Küldés” gombra.

A jelentkezésed kollégánkhoz, Szabinához  be, aki 1-2 napon belül megkeres téged telefonon. A beszélgetés során elmond minden részletet, és felteheted neki a kérdéseidet. Lesz egy személyes elbeszélgetés is, hogy megismerjünk, és te is a leendő munkádat.

Ha még nem döntöttél, és személyesen szeretnél velünk beszélni, akkor kollégánk a 06 20 360 3715-ös telefonszámon várja a hívásodat munkanapokon reggel 9 és délután 5 óra között. Szívesen látunk irodánkban is: Kecskemét, Dobó I. krt. 3. szám alatt.

Ajánlatunk

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Dobó István krt 3.
6000 Kecskemét