Kereskedelmi- adminisztrációs ügyintéző

VIALE Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Kálvin tér, 1053 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.10.21.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

KERESKEDELMI- ADMINISZTRÁCIÓS ÜGYINTÉZŐ
pozícióba keressük leendő kollégánkat.

Feladataid:
• Az üzlet gazdasági-pénzügyi folyamatival kapcsolatos, pontos, teljeskörű és precíz adminisztráció elvégzése, koordinálása.
• Pénzügyi és forgalmi jelentések készítése. Szigorú számadású és belső nyomtatványok pontos kitöltése és ellenőrzése.
• A készlet folyamatos figyelemmel kísérése, nyilvántartása, felmérése, kimutatások elkészítése.
• Szegedi háttérirodával való napiszintű együttműködés az adminisztrációval, értékesítéssel, készletekkel kapcsolatban.
• Üzlet működtetésével összefüggő feladatok ellátása, nyilvántartása (szakhatóságok, szolgáltatók, munkaügy, jogszabályi megfelelés stb.).
• Arany és ezüst ékszer értékesítése a betérő vásárlóink udvarias kiszolgálásával.
• Webáruházi megrendelések előkészítése és csomagolása.

Te vagy a jelöltünk, ha:
• középfokú közgazdasági vagy kereskedelmi végzettséged van,
• pontos, megbízható vagy és a komplex látásmód képességével rendelkezel, mert az ékszer és a hozzátartozó adminisztráció nagy odafigyelést igényel,
• jártas vagy az irodai kommunikációban,
• felhasználói szintű számítógépes ismereted van (WORD, EXCEL),
• független, az időddel szabadon rendelkező jelentkező vagy,
• heti egy alkalommal vállalod a személyes konzultációt Szegeden,
• dolgozni, fejlődni szeretnél és motiválható vagy.

Előnyt jelent, ha:
• felsőfokú pénzügyi és számviteli vagy kereskedelmi, gazdasági végzettséged van,
• kiskereskedelmi üzletben szerzett gyakorlattal és működtetési tapasztalattal rendelkezel,
• megfelelő önállósággal és kitartással állsz a munkádhoz,
• ha 1 vagy több idegen nyelven társalgási szinten kommunikálsz.
Felvétel menete:
1. Személyes interjú a budapesti üzletünkben.
2. Betanulási időszak napi bejelentéssel (2-3 hét).
3. Szegedi irodánkban rendszeres továbbképzés.

Amit kínálunk:
• Teljes munkaidős állás, határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel.
• Betanulási időszakban 200 000 Ft, 20 nap alkalmi munka idejére.
• 3 hónap próbaidő után, kiemelten honoráljuk a befektetett energiádat:
­ vidéki jelentkező számára 10 000 - 30 000 Ft albérleti támogatás,
­ havi 1 alkalom (vidéki munkatárs számára) utazási költségtérítés,
­ havi BKV bérletet,
­ étkezési hozzájárulás,
­ és egyéb személyre szóló juttatások.

Munkavégzés helye: 1053 Budapest, Kálvin tér 1.
AranyDiszkont webáruház: www.aranydiszkont.hu

Várjuk fényképes, szakmai önéletrajzodat, melyben lehetőségünk lesz megismerni Téged.
JELENTKEZZ a [email protected] email címen a fényképes, szakmai önéletrajzoddal.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

kereskedelmi, gazdasági

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

AranyDiszkont átvételi pont: 6721 Szeged, Szilágyi utca 2. II. emelet
AranyDiszkont ékszerüzleteink: 1053 Budapest, Kálvin tér 1.

A cég címe

VIALE Kft.
Kálvin tér 1.
1053 Budapest
ID: 3779729  Megjelentetés dátuma: 2019.10.04.