Ékszerbolti eladó

VIALE Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Kálvin tér 1, 1053 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Keressük ékszert kedvelő és ismerő munkatársunkat, aki naponta megújuló energiával képes belevetni magát az értékesítésbe, és az adminisztráció sem áll távol tőle.
Kálvin téri üzletünk több évtizede szolgálja ki az ékszer szerelmeseit, és ide keresünk Téged, ÉKSZERBOLTI ELADÓ pozícióba.

Feladataid:
• Arany és ezüst ékszer értékesítése a betérő vásárlóink udvarias kiszolgálásával.
• Az értékesítéssel kapcsolatos, pontos és precíz adminisztráció elvégzése.
• A háttér irodával való együttműködés az értékesítéssel és adminisztrációval kapcsolatban.
• Webáruházi megrendelések előkészítése és csomagolása.
• Üzlet működési rendjének fenntartása és értékeinek védelme.
• Műszaki, karbantartási feladatok ellátásáért felelős szakemberek koordinálása.
Te vagy a jelöltünk, ha:
•• legalább középfokú kereskedelmi végzettséggel rendelkezel,
• jól kommunikálsz, és könnyen megtalálod a hangot a vásárlóinkkal,
• pontos és megbízható vagy, mert az ékszer nagy odafigyelést igényel,
• felhasználói szintű számítógépes ismereted van (WORD, EXCEL),
• dolgozni, fejlődni szeretnél és motiválható vagy,
• egyéniség vagy, de tudsz csapatban gondolkodni és dolgozni,
• műszaki és informatikai érdeklődésű személy vagy.
Előny, ha van:
• ékszerbecsüs, ékszerész vagy ötvös képesítésed, hiszen a nemesfémek királynőjével foglalkozunk,
• meglévő, vagy vállalt szakirányú képesítésedet utólag, időarányosan finanszírozzuk,
• kereskedelmi gyakorlatod és értékesítői szemléleted,
• bármilyen tapasztalatod az ékszer értékesítése területén,
• megfelelő önállóság és kitartás a munkavégzéshez,
• idegen nyelv ismerete (angol, német) társalgási szinten.
Felvétel menete:
1. Személyes interjú a budapesti üzletünkben.
2. Betanulási időszak napi bejelentéssel (2 hét).
3. Szegedi irodánkban 1 napos továbbképzés és munkaszerződés kötés a betanulási időszak alatt.
Amit kínálunk:
• Teljes munkaidős állás.
• Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónapos próbaidővel.
• Nettó 200 000 Ft/hó/20 munkanap, pontos időben teljesített fizetés.
• 3 hónap próbaidő után, kiemelten honoráljuk a befektetett energiádat:
­ vidéki jelentkező számára 10 000 - 30 000 Ft albérleti támogatás,
­ havi 1 alkalom (vidéki jelentkező számára) utazási költségtérítés,
­ havi BKV bérletet
­ étkezési hozzájárulás,
­ és egyéb személyre szóló juttatások

A felsorolt juttatásokban, elégedettség esetén az ügyvezető hamarabb is részesíthet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Képzési szak

kereskedelem, ékszerész, ékszerbecsüs, ötvös

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2) vagy Német nyelv - Alapszint (A2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

AranyDiszkont átvételi pont: 6721 Szeged, Szilágyi utca 2. II. emelet
AranyDiszkont ékszerüzleteink: 1053 Budapest, Kálvin tér 1.
AranyDiszkont webáruház: www.aranydiszkont.hu

A cég címe

VIALE Kft.
Kálvin tér 1.
1053 Budapest