Kereskedelmi ügyintéző

VIALE Kft.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Találd ki, mit szeretsz a legjobban csinálni, és keress valakit, aki fizet érte.
(Katharine Whitehorn író)

Keressük ékszerkedvelő, kereskedelmi területen tapasztalt munkatársunkat, aki naprakészen tartja nyilvántartásainkat, és biztos hátteret nyújt értékesítési tevékenységünkhöz.

Érdeklődve várunk Szeged belvárosában található irodánkba
KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ
pozícióba.

Feladataid:
- 10:00-18:00 óráig nyitva tartó ékszerüzleteinkben és az AranyDiszkont Webáruház oldalunkon folytatott értékesítések adminisztrációs hátterét biztosítod.
- Fontos, hogy érdekeljen az ékszer, ugyanis a beszerzéstől az értékesítésig terjedő adminisztrációs feladatok ellátása, a készlet és forgalmi adatok vezetése, kimutatások és számlák készítése a napi feladataidnak lesz az alapja.
- A gazdasági vezető ellenőrzése mellett precízen és naprakészen vezeted a kereskedelmi tevékenységünkkel összefüggő nyilvántartásokat.
- Vevőszolgálati vezetővel együttműködve a webes értékesítéssel kapcsolatos címiratok és számlák készítése.
- Irodavezető irányításával összehangolt közös munka a budapesti és szegedi Üzletvezetőinkkel.
- Ügyvezető részére folyamatos adatszolgáltatást biztosítod együttműködve az irodai koordinátorral az ékszerek készleten lévő részletezésével (pl. karikagyűrűk, eljegyzési gyűrűk, brill gyűrűk, stb.)
- Az irodai adminisztrációban, iktatásban való részvétel az ügyviteli előadó támogatásával.

Te vagy a jelöltünk, ha:
- legalább középfokú közgazdasági végzettséggel rendelkezel,
- 5 vagy annál több éves kereskedelmi területen szerzett tapasztalataidat alkalmazni tudod,
- jártas vagy a kereskedelmi leltározás területén,
- vállalod a munkahelyi továbbképzéseket,
- mi együtt dolgozunk, nem egymás mellett, és ezzel tudsz azonosulni,
- magas szinten tudod alkalmazni a táblázatkezelő programokat,
- ha alkalmasnak tartod magad az irodai kommunikációra,
- nem okoz gondot időközönként budapesti üzleteinkben a személyes jelenlét.
- Nemtől és kortól független a várakozásunk, legyél férfi, nő, vagy nyugdíjas munkavállaló, ha magadra ismersz hirdetésünkben.
- Kölcsönös szimpátia és empátia szükséges a szakmai tudáson kívül, hogy jól tudjunk együttműködni.

Mit kínálunk mi?
- teljes munkaidős állást (8 óra) a 10:00-18:00 óráig nyitva tartó üzleteink háttér irodájában
- bizalmat és segítséget kapsz tőlünk, hogy könnyebben tanulhass
- munkádhoz szükséges minden információ átadását, és a szakmai háttér biztosítását
- technikailag jól felszerelt, igényes, klimatizált és fűtött irodai körülményeket
pl.: dupla monitoros munkaállomások, melyhez laptop is tartozik, nagy teljesítményű nyomtatók és nyomdagép
- biztosítjuk a megfelelő időt arra, hogy teljes értékű munkatársunk legyél
- a betanulást követően kiemelten honoráljuk a befektetett energiádat és az extrán elvégzett munkát
- széleskörű, jövedelmen kívüli juttatási csomagot a pontos időben teljesített fizetés kiegészítéseként
- barátságos, belvárosi munkakörnyezetet Szegeden
- teljes betekintést egy ékszerkereskedelmi cég működésébe

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

AranyDiszkont ékszerüzleteink: 1053 Budapest, Kálvin tér 1.
AranyDiszkont ékszer átvételi pontunk: 6721 Szeged, Szilágyi utca 2.
AranyDiszkont webáruház: www.aranydiszkont.hu
melyek háttér irodája: 6721 Szeged, Szilágyi utca 2.

Ismerkedj meg velünk a céginformáción, illetve a weboldalunkon keresztül.
Küldd el szakmai önéletrajzodat, melyben lehetőségünk lesz megismerni Téged.
Amennyiben meggyőztél minket, és legalább 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel, felvesszük Veled a kapcsolatot.
Bővebb információ a weboldalunkon.

A cég címe

VIALE Kft.
Szilágyi utca 2.
6721 Szeged

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Lukács Viktória
E-mail: Küldje el önéletrajzát