Értékesítési tanácsadó

VIALE Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Találd ki, mit szeretsz a legjobban csinálni, és keress valakit, aki fizet érte.
(Katharine Whitehorn író)

Keressük ékszert kedvelő és ismerő munkatársunkat, aki naponta megújuló energiával képes bele vetni magát az értékesítésbe.

Budapesten a Kálvin téri üzletünk több évtizede szolgálja ki az ékszer szerelmeseit és ide keresünk Téged,
ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ
pozícióba.

Feladataid:
• Arany és ezüst ékszer értékesítése a Budapest, Kálvin tér 1. szám alatti üzleteinkbe betérő vásárlóink udvarias kiszolgálásával.
• Az értékesítéssel kapcsolatos, pontos és precíz adminisztráció elvégzése.
• A háttér irodával való kapcsolattartás és együtt működés.
• Vevőszolgálati vezető tájékoztatása alapján a webcsomagok elkészítése kiszállításra, amit az AranyDiszkont webáruházunkban rendelnek meg a vásárlóink.
• Ügyvezetővel folyamatos egyeztetés az értékesítéssel összefüggésben.

Te vagy a jelöltünk, ha:
• Legalább középfokú kereskedelmi végzettséggel rendelkezel.
• Ékszerbecsüs, ékszerész vagy ötvös képesítésed van, hiszen a nemesfémek királynőjével foglalkozunk.
• Fontos, hogy jól kommunikálj, megtaláld a hangot a vásárlóinkkal és hiteles legyél.
• Pontos és megbízható vagy, mert az ékszer nagy odafigyelést igényel.
• Felhasználói szintű számítógépes ismereted van, amit a nyilvántartások vezetéséhez és a mindennapi kapcsolattartásra használunk a szegedi irodánkkal.
• Kölcsönös szimpátia és empátia szükséges a szakmai tudáson kívül, hogy jól tudjunk együttműködni.

Előny, ha van:
• kereskedelmi gyakorlatod és értékesítői szemléleted
• bármilyen tapasztalatod az ékszer értékesítése területén
• vásárlói elégedettséget növelő ötleteid
• megfelelő önállóság és kitartás a munkavégzéshez

Az ékszerbolti eladói szakma a kereskedelem csúcsa. Meggyőződésünk, hogy udvarias hozzáállással, pontos munkavégzéssel és tulajdonosi szemlélettel Te is csapatunk tagja lehetsz, a világ egyik legkiemelkedőbb eladói pozíciójában.
Üzletünk hétfőtől szombatig 10:00-18:00 óráig van nyitva, amihez igazodik a munkaidő.

Mit kínálunk mi?
• teljes munkaidős állást (napi 8 óra)
• kezdetben alkalmi munkavállalóként bizalmat és segítséget kapsz tőlünk, hogy gyorsan betanulhass,
• munkádhoz szükséges minden információ átadását,
• biztosítjuk a megfelelő időt arra, hogy teljes értékű munkatársunk legyél,
• a betanulást követően kiemelten honoráljuk a befektetett energiádat,
• széleskörű, jövedelmen kívüli juttatási csomagot a pontos időben teljesített fizetés kiegészítéseként,
• jutalék rendszer, mellyel a jó teljesítést díjazzuk,
• hosszú távú, stabil munkahelyet, kiszámítható és tervezhető munkaidőt

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Képzési szak

Ékszerész, ékszerbecsüs, ötvös

Szakmai tapasztalat években

2

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

AranyDiszkont átvételi pont: 6721 Szeged, Szilágyi utca 2. II. emelet
AranyDiszkont ékszerüzleteink: 1053 Budapest, Kálvin tér 1.
AranyDiszkont webáruház: www.aranydiszkont.hu

Ismerkedj meg velünk a céginformáción, illetve a weboldalunkon keresztül.
Küldd el szakmai önéletrajzodat, melyben lehetőségünk lesz megismerni Téged.
Amennyiben meggyőztél Bennünket, felvesszük Veled a kapcsolatot.
Bővebb információ a weboldalunkon. www.aranydiszkont.hu

A cég címe

VIALE Kft.
Kálvin tér 1.
1053 Budapest