Szerelésvezető

Ventor Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ventor Kft.
-több mint 30 főt foglalkoztató, stabil hátterű, folyamatosan növekedő, építőipari tűzvédelmi generál kivitelező középvállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Az új kolléga feladata:

A cég által elnyert építőipari kivitelezési munkák irányítása a projekt helyszínen.
-építéshelyszín operatív vezetése,
-alvállalkozók és saját fizikai állomány tevékenységének koordinálása, irányítása, műszaki ellenőrzése,
-projektvezető munkájának támogatása,
-projektvezető helyettesítése,
-beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele,
-műszaki, hatósági átadás-átvétel szervezésében való közreműködés,
-hibalisták elkészítése, határidőre történő kijavíttatása,
-elszámolások elkészítése,
-munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása,
-kiviteli tervek alapján az anyagigények összeállítása,
-kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal.

Végzettségre vonatkozó követelmények:
-minimum középfokú végzettség, de felsőfokú gyakornokok jelentkezését is várjuk

Elvárásunk:
-határozott magabiztos fellépés,
-jó kommunikációs készség,
-igényes, önálló munkavégzés,
-műszaki rajz olvasási ismeretek,
-Word, Excel ismerete,
-„B” kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:
-AutoCad program ismerete,
-építőipari területen szerzett tapasztalatok (beszállítói, generál kivitelezői oldal),
-több éves szakmai tapasztalat,
-elméleti tűzvédelmi ismeretek,
-angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk:
-versenyképes fizetés,
-fiatalos munkakörnyezet,
-szakmai fejlődési lehetőség,
-cégen belüli karrier lehetőségek.

Gyere hozzánk és alapozd meg a jövődet!

Ventor Kft csapata!

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az info@ventor.hu email címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B