Projektvezető építészt / építésvezetőt keresünk

VEMÉV-SZER Kft.

A munkavégzés helye
Veszprém (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A VEMÉV-SZER ÉPÍTŐ- és SZERELŐIPARI Kft.

Projektvezető építészt / építésvezetőt keres

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
-Kivitelezések helyszíni irányításában való részvétel
-Tervezői egyeztetéseken való részvétel, tervezőkkel való szoros együttműködés
-A saját feladatkörökhöz tartozó számlák igazolása, a szükséges nyilvántartások vezetése
-Műszaki adminisztráció, e-építési napló naprakész vezetése
-Rendszeres jelentések készítése az elvégzett feladatokról
-Szakmai együttműködés az érintett szakterületekkel
-Projektfeladatok ellátása
-Kapcsolattartás a beszállítókkal, partnerekkel, tervezőkkel, beruházókkal

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
-Felsőfokú műszaki (elsősorban építész vagy építőmérnöki) végzettség, mellette legalább két-három éves releváns szakmai tapasztalat
-Beruházások teljes körű lebonyolításában szerzett tapasztalat
-A felmerülő hibák, problémák, feladatok hatékony kezelése
-MS Office, kiemelten az Excel magas fokú ismerete
-Jó kommunikációs készség, mind szóban, mind írásban
-Szervező- kezdeményezőkészség
-Pontos, önálló és megbízható munkavégzés
-B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
-Magas fokú terhelhetőség
-Projektvezetői készségek (ösztönzés és motiválás, delegálás és feladatok nyomon követése, az egyéni teljesítmények értékelésének képessége)
-Jó mediátori képességek (különféle egymásnak ütköző érdekek kezelése, az optimális megoldás megtalálása)
-Költségtudatos szemlélet
-Rendszerelmélet
-Felelős műszaki vezetői jogosultság

AMIT KÍNÁLUNK:
-Versenyképes fizetés
-Kihívásokban gazdag, változatos munkák
-Szakmai fejlődési lehetőség
-Fiatalos csapat
-Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő magyar cégcsoportnál

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a [email protected] e-mail címen lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Veszprém