Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Beruházási projektmenedzser

Vasas Sport Club

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Vasas Sport Club főállású munkatársat keres
BERUHÁZÁSI PROJEKTMENEDZSER
munkakörbe

Feladat:
• A Vasas Sport Club vagyonkezelésében lévő (Fáy utca, Pasaréti út, Folyondár utca, Jégcentrum) létesítmények beruházásaival kapcsolatos feladatok ellátása,
• A munkáltató által kijelölt projekt/projektek igényfelmérése, előkészítése, megvalósítása műszaki, gazdasági, sportszakmai és üzemeltethetőségi szempontból,
• A létesítményfejlesztési programokban való részvétel, beruházási programok készítése
• Projektek megvalósítása során felmerülő szerződésekhez árajánlatok bekérése, szerződések véleményezése, ill. megkötése, teljesítés igazolások kiadása
• Projekthez kapcsolódód közbeszerzésekben való közreműködés
• A kijelölt projektek építési-beruházási folyamatainak menedzselése, ennek keretében különösen:
o generáltervezők munkájának koordinálása
o tervek tartalmi, műszaki ellenőrzése
o építési engedélyezési eljárásban való részvétel
o közmű egyeztetések lefolytatása
o megvalósuló épületek infrastrukturális ellátottságának biztosítása
o műszaki ellenőrrel való kapcsolattartás
o műszaki átadás-átvételben való közreműködés
o használatbavételi engedélyben való közreműködés
• Gyakori helyszíni jelenlét, a kivitelezés folyamatos ellenőrzése
• Ütemtervek, statisztikák, kimutatások, elszámolások készítése
• Teljesítésigazolások ellenőrzése, előkészítése
• Beruházások lezárása műszaki és pénzügyi szempontból
• Megvalósulási tervdokumentáció elkészíttetése és ellenőrzése, archiválás

Elvárások:
• Felsőfokú műszaki végzettség
• Széleskörű műszaki ismeretek
• Gyors, magasfokú, önálló munkavégzésre való képesség
• Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office)
• Rugalmas munkavégzési képesség
• Jogosítvány (B kategória)
• Létesítmény beruházási/fejlesztési területen eltöltött legalább 3 éves tapasztalat
• Kivitelezési, vagy tervezési területen szerzett legalább 3 éves gyakorlat

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Szerződéses időtartam: határozott időre (kb. 12 hónapra) a beruházások lezárásáig, illetve az elszámolás elfogadásáig

Előnyt jelent
• Sportlétesítmények tervezésében, építésében való tapasztalat

Munkavégzés helye:
• Budapest, XIII. kerület (Fáy utcai Vasas létesítmény) illetve a beruházásokkal érintett egyéb létesítmények

• Jelentkezési határidő: 2020. március 6.
• Formai elvárások:
o fényképes önéletrajz
o motivációs levél (ajánlott)
• A jelentkezést a [email protected] email címre, vagy postán a 1139. Budapest, Fáy u. 58. címre várjuk

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

ID: 3862932  Megjelentetés dátuma: 2020.02.04.