Üzletkötő

V-ker Ingatlan Kft

A munkavégzés helye
Széchenyi utca 10. fszt., Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Csapatunk folyamatos bővülése érdekében keressük 3-4 új, ambiciózus kollégánkat, akiket a fényképes önéletrajzok feldolgozása után több körös, személyes állásinterjúk során választjuk ki.

A már több éves tapasztalattal rendelkező jelentkezőknek képességüknek megfelelő időbeosztást és KIEMELKEDŐ BÉREZÉST biztosítunk.

AMIT KÍNÁLUNK:
-Versenyképes FIX JÖVEDELEM + kiemelkedő jutalék
-Igényes környezet
-Lendületes, összetartó csapat
-Fejlődési lehetőség
-Folyamatos, ingyenes képzések
-Bejelentett munkaviszony
-Rugalmas időbeosztás

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
- Eladó ingatlanok felkutatása, kezelése, értékesítése. Az iroda adatbázisának ismerete, kezelése.
- Vevők és eladók teljes körű kiszolgálása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- Legyél kitartó, lelkes és kreatív, valamint a munkádra igényes, megbízható üzletkötő!

Várjuk pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését egyaránt. Üzletkötői tapasztalat előny, de nem elvárás!

Nálunk a komfort és a jó hangulat a legfontosabb!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A V-ker Ingatlan Kft Budapest belvárosában működő folyamatosan fejlődő, innovatív ingatlaniroda.
Cégünk törekszik teljes körű, minőségi szolgáltatást nyújtani meglévő és leendő eladóink és vásárlóink számára egyaránt.
Számtalan budapesti iroda közül felkészültségünk, rugalmasságunk és állandó motiváltságunk emel minket a legjobbak közé.

A cég címe

Széchenyi utca 10. fszt.
1054 Budapest