Raktáros - árucímkéző - átlag bruttó 360.000,- Ft (átlag nettó 245.000 Ft)

Unix Autó Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
360 000 Ft/hónapátlag bruttó 360.000,- Ft (átlag nettó 245.000 Ft)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország egyik kiemelkedő kereskedelmi nagyvállalata, budapesti logisztikai központjába keres munkatársakat hosszú távra, két műszakos – délelőtt, délután - munkarendben az alábbi beosztásban.

Az elmúlt 2 évben közel 50%-kal emeltük a béreket a Logisztikai Központunkban dolgozó, fizikai munkát végző munkatársak esetén.

RAKTÁROS - ÁRUCÍMKÉZŐ – átlag bruttó 360.000,- Ft
(átlag nettó 245.000 Ft)

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Te feladataid:

• Az új beérkezett termékek Unix kóddal való ellátása
• A termékek címkézése (kézi és gép álláson)
• A felcímkézett termékek raktárba való átadása
• Teherbírás (fizikai munkavégzés)

Amit Tőled elvárunk:

• Két műszakban történő munkavégzés: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00, 13:00-22:00
• Minden második szombaton délelőtti műszak 06:00-15:00 (túlóraként elszámolva + műszakpótlék)
• Alapfokú végzettség

Amit Neked kínálunk:

Kiemelkedő és kiszámítható jövedelem
• Mobiltelefon saját használatra (próbaidő lejárta után)
• Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
• Hosszú távon stabil, magyar vállalati háttér
• Kedvezményes étkezési lehetőség

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheted fel.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

UNIX AUTÓ Kft.

A cég címe

Frangepán u. 55-57
1139 Budapest
ID: 3728739  Megjelentetés dátuma: 2019.08.06.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 360 000 Ft/hónapátlag bruttó 360.000,- Ft (átlag nettó 245.000 Ft)