360 000 HUF

Raktáros - árucímkéző - átlag bruttó 360.000,- Ft (átlag nettó 245.000 Ft)

Unix Autó Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XI. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
Munkabér (bruttó)
360 000 HUF

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország egyik kiemelkedő kereskedelmi nagyvállalata, budapesti logisztikai központjába keres munkatársakat hosszú távra, két műszakos – délelőtt, délután - munkarendben az alábbi beosztásban.

Az elmúlt 2 évben közel 50%-kal emeltük a béreket a Logisztikai Központunkban dolgozó, fizikai munkát végző munkatársak esetén.

RAKTÁROS - ÁRUCÍMKÉZŐ – átlag bruttó 360.000,- Ft
(átlag nettó 245.000 Ft)

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Te feladataid:

• Az új beérkezett termékek Unix kóddal való ellátása
• A termékek címkézése (kézi és gép álláson)
• A felcímkézett termékek raktárba való átadása
• Teherbírás (fizikai munkavégzés)

Amit Tőled elvárunk:

• Két műszakban történő munkavégzés: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00, 13:00-22:00
• Minden második szombaton délelőtti műszak 06:00-15:00 (túlóraként elszámolva + műszakpótlék)
• Alapfokú végzettség

Amit Neked kínálunk:

Kiemelkedő és kiszámítható jövedelem
• Mobiltelefon saját használatra (próbaidő lejárta után)
• Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
• Hosszú távon stabil, magyar vállalati háttér
• Kedvezményes étkezési lehetőség

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheted fel.

Bérinformációk

átlag bruttó 360.000,- Ft (átlag nettó 245.000 Ft)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

UNIX AUTÓ Kft.

A cég címe

Frangepán u. 55-57
1139 Budapest
ID: 3728739   Megjelentetés dátuma: 2019.08.06.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   átlag bruttó 360.000,- Ft (átlag nettó 245.000 Ft)