Ingatlan Beruházási Projekt koordinátor

Unix Autó Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

• Beruházási és építési projektek operatív irányítása
• Alvállalkozói árajánlatok kérése, kiértékelése, és a vállalkozói szerződések előkészítése
• Költség és ütemterv készítése és követése, a kivitelezési határidők betartatása
• Építésvezetők munkájának összehangolása, irányítása
• Új épületek tervezésének koordinálása
• Építési folyamatok ellenőrzése, kivitelezői teljesítések mennyiségi és minőségi átvétele, együttműködés a műszaki ellenőrökkel
• A vállalati ingatlanok üzemeltetésének operatív irányítása, felmerülő ad hoc hibák kezelése
• Hatósági és szakhatósági engedélyeztetés, kapcsolattartás

Elvárások:
• Építész-, építőmérnöki vagy műszaki szakterületen szerzett felsőfokú végzettség
• Minimum 2 éves tapasztalat
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés, nagyfokú precizitás
• Magabiztos, határozott személyiség
• Magas szintű számítástechnikai ismeretek
• B kategóriás jogosítvány

Előny:
• Műszaki ellenőri jogosultság
• Felelős műszaki vezetői jogosultság

Amit kínálunk:
• Innovatív és professzionális munkakörnyezet
• Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
• Változatos, kihívásokkal teli munkakör
• Versenyképes, stabil jövedelem
• Juttatások: vállalati kedvezmények, mobiltelefon magán használatra is, céges autó, laptop, ruházat

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva töltheted fel!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

UNIX AUTÓ Kft.

A cég címe

Frangepán u. 55-57
1139 Budapest