Húsüzemi segédmunka Hollandiában, nyelvtudás nélkül!

Universal Consulting s.r.o.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal
Bérfeltételek (bruttó)
1 150 - 1 200 EUR/hónap- 10,70€ bruttó/óra + 8,33% holiday money, 1150-1200 Euró nettó/hó, a szállás, járulékok levonása után

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Hollandiai ügyfelünk számára keresünk húsüzemi dolgozókat. Hosszútávú munkáról van szó. Nőket, férfiakat, párokat is el tudunk helyezni nyelvtudás nélkül. Előnyt jelent az előző tapasztalat húskészítmények feldolgozásával, elkészítésével, de NEM FELTÉTEL.

Munkakör:

- húskészítmények feldolgozása, csontozás, szeletelés
- csomagolás és címkézés
- gyors tempóban kell dolgozni gyártósoron

Két műszakban kell dolgozni -8 óra + lehetőség túlórákra

Egyéb béren kívüli juttatások

- nem szükséges az angol nyelvtudás
- elégedett dolgozók
- havi fizetés
- elegendő munkaóra
- hosszútávú munka
- sok magyar dolgozó

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha a hirdetés felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a [email protected] email címre.
Bővebb info: www.universalconsulting.hu

Megbízó

Élelmiszer, ital, dohánytermék gyártása

Ügyfelünk, egy stabil holland munkaadó, amely főleg a húsiparban tevékenykedik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

- jelenleg a munkaadó előző tapasztalat nélkül is el tudja helyezni a jelentkezőket, vagy olyanokat is, akik nem dolgoztak húsüzemben, de van tapasztalatuk húskészítmények feldolgozásával /disznóvágás, szakács/
- a munkaadó fizikailag alkalmas jelentkezőket keres 22 – 50 év között
- büntetlen előélet
- kedv hosszútávon Hollandiában dolgozni

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkát keres külföldön? Segítünk érvényesülni a külföldi munkaerőpiacon.

Universal Consulting

Megbízható közvetítőiroda vagyunk a legnagyobb külföldi munkakínálattal a munkaerőpiacon. Jelentkezőinknek főleg az EU államaiban segítünk érvényesülni, különböző területeken. Munkát ajánlunk a következő ágazatokban: logisztika, gyártás, légi közlekedés, élelmiszeripar, vendéglátóipar és építkezés. Szakterületünk a légiutas-kísérők kiválasztása különböző közel-keleti légitársaságok részére.

A 17 év alatt megszerzett tapasztalatainkra támaszkodunk. Az egész folyamat alatt végigkísérjük és ségítségére leszünk.

Segítünk a munkába lépéssel, és a szükséges formanyomtatványok elintézésében. A munkakezdés után felvesszük Önnel a kapcsolatot, hogy minden rendben van e. A kiegészitő szolgáltatások része az ingyenes infovonal is.

Az Universal Consulting egyike azon kevés cégeknek, melyek tagjai különböző külföldi egyesületeknek, amelyek célja a munkavállalók és jogaik védelme. Együttműködünk állami és nem állami intézményekkel, melyek a munkaerőpiaccal foglalkoznak.

Minden jelentkezőnek biztosítjuk az individuális hozzáállást. Nem csak munkát közvetítünk, de a jelentkezőinkkel törődünk is.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Alžbetínske námestie 328
929 01 Dunajská Streda

Kapcsolat

ID: 3931184  Megjelentetés dátuma: 2020.06.30.  A munkabér alsó határa (bruttó): 1 150 EUR/hónap