Élj és dolgozz egész évben Máltán! Karrierlehetőség a Zara és a Zara Home-ban (értékesítési asszisztens).

Universal Consulting s.r.o.

A munkavégzés helye
Málta
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A munkába lépés időpontja
2018.10.01.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
12,000 - 14,000 EUR/év (alapbér). Plusz részesedés az eladásból. Karácsonyi bónusz. 100% pótdíj, ha vasárnap dolgozol.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Zara, Zara Home - világmárkák.

Csapat játékos vagy és szereted a divatot? Sikeres karrierben gondolkodsz? Ha olyan társaságot keresel, aki támogat és elismeri a tehetségedet-jó helyen keresgélsz!
A minőségi képzés Máltán segít abban, hogy kiváló értékesítési asszisztens váljon belőled. Közben dolgozhatsz a karriereden és magasabb pozícióban is dolgozhatsz a Zara vagy Zara Home kiskereskedelemben

A munka megfelelő:
- abszolvenseknek és már a kereskedelemben dolgozóknak is
- a tapasztalt és a tapasztalat nélküli jelentkezőknek
- azoknak, akik Máltán szeretnének tanulni (lehetőség részmunkaidőben dolgozni)
- azoknak, akik szeretnék beindítani külföldön a karrierjüket

Munkakör:
* kommunikáció a vásárlókkal
* segítség a megfelelő áru kiválasztásában
* pénztárral való munka
* az áru feltöltése, elrendezése
* az áru megrendelése
* a felkínált áruk értékesítése

Egyéb béren kívüli juttatások

• garantált bér 12.000 EUR/év + más hozzájárulás (pld. túlórákért, részesedés az eladásból)
• karácsonyi bónusz
• 100% pótdíj a vasarnápi munkavégzésért
• ingyenes betanítás az INDITEX GROUP által (fizetés a betanítás alatt is)
• lehetőség dolgozni teljesmunkaidőben vagy részmunkaidőben, ha valaki tanul mellette
• hosszú távú munkalehetőség
• kellemes időjárás egész évben

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha a hirdetés felkeltett érdeklődésedet, küldd el angol nyelvű önéletrajzodat a [email protected] email címre.
Bővebb info: https://www.universalconsulting.hu/

Megbízó

Kiskereskedelem

A ZARA jelenleg nemzetközileg elismert divatmárka, amely világszerte több mint 71 országban képviselteti magát. Ügyfeleink igénylik a professzionalizmust, a képzelőerőt, a magas energiát és a csapatszellemet.
Bővebb info: https://www.youtube.com/watch?v=7rkrkywyqoA

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

• dinamikus személyiség (Zara, preferált életkor 18-28 év, Zara Home 18-40 év)
• értékesítési tapasztalat előnyt jelent
• fontos a motiváció és a kedv külföldön dolgozni
• barátságos, kommunikatív és nyitott személyiség, pozitív a hozzállással a munkához és az emberekhez
• képesség és kedv új dolgokat megtanulni
• kellemes megjelenés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkát keres külföldön? Segítünk érvényesülni a külföldi munkaerőpiacon.

Universal Consulting

Megbízható közvetítőiroda vagyunk a legnagyobb külföldi munkakínálattal a munkaerőpiacon. Jelentkezőinknek főleg az EU államaiban segítünk érvényesülni, különböző területeken. Munkát ajánlunk a következő ágazatokban: logisztika, gyártás, légi közlekedés, élelmiszeripar, vendéglátóipar és építkezés. Szakterületünk a légiutas-kísérők kiválasztása különböző közel-keleti légitársaságok részére.

A több mint 16 év alatt megszerzett tapasztalatainkra támaszkodunk. Az egész folyamat alatt végigkísérjük és ségítségére leszünk.

Segítünk a munkába lépéssel, és a szükséges formanyomtatványok elintézésében. A munkakezdés után felvesszük Önnel a kapcsolatot, hogy minden rendben van e. A kiegészitő szolgáltatások része az ingyenes infovonal is.

Az Universal Consulting egyike azon kevés cégeknek, melyek tagjai különböző külföldi egyesületeknek, amelyek célja a munkavállalók és jogaik védelme. Együttműködünk állami és nem állami intézményekkel, melyek a munkaerőpiaccal foglalkoznak.

Minden jelentkezőnek biztosítjuk az individuális hozzáállást. Nem csak munkát közvetítünk, de a jelentkezőinkkel törődünk is.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Alžbetínske námestie 328
929 01 Dunajská Streda
ID: 3448108   Megjelentetés dátuma: 2018.07.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   12,000 - 14,000 EUR/év (alapbér). Plusz részesedés az eladásból. Karácsonyi bónusz. 100% pótdíj, ha vasárnap dolgozol.